تاریخ انتشاردوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا در گفت‌وگو با خبر۲۴:

اقدام پارلمان اروپا برای تروریستی خواندن سپاه، از روی استیصال است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: دشمنان در میدان رزم، جنگ و عرصه گفتمانی حرفی برای گفتن ندارند. آن‌ها با تروریستی خواندن سپاه و از این‌گونه روش‌ها استفاده می کنند که تاثیری ندارد.
اقدام پارلمان اروپا برای تروریستی خواندن سپاه، از روی استیصال است
حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا، در گفت‌وگو با خبر۲۴ در واکنش به اقدام مغرضانه پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بر خود افتخار می‌دانم که دشمن نظام مقدس جمهوری اسلامی بنده را تحریم کرده است. اقدام پارلمان اروپا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران از روی استیصال است.

وی افزود: دشمنان در میدان رزم، جنگ و عرصه گفتمانی حرفی برای گفتن ندارند و از این‌گونه روش‌ها استفاده می‌کنند که تاثیری ندارد.

حجت الاسلام ادیانی خاطر نشان کرد: دشمن از این‌گونه اقدامات سودی نخواهد برد و ملت مقتدر ایران اسلامی با هدایت‌های مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مسیر خود را با قدرت برای به اهتزار در آوردن پرچم اسلام در قلب اروپا و آمریکا پیش می‌برد.

گفتنی است پارلمان اروپا روز پنج‌شنبه ۲۹ دی ماه، در اقدامی مغرضانه با ۳۱۳ رای تصمیم به قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی گرفت.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdchmqnzq23nzwd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما