تاریخ انتشارسه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: تیپ ۵۵ هوابرد توانسته است به‌عنوان یک یگان آماده، منحصر به فرد و توانمند در اذهان تمامی سلسله‌مراتب فرماندهی در نیروهای مسلح و مردم شناخته شود.
تیپ ۵۵ هوابرد نزاجا یک یگان منحصربه‌فرد است
به گزارش خبر24، امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در آیین تجلیل از خانواده‌های کارکنان شرکت‌کننده تیپ ۵۵ هوابرد نیروی زمینی ارتش در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش، با تأکید بر نقش بی‌بدیل کارکنان تیپ ۵۵ در برگزاری موفقیت‌آمیز این رزمایش گفت: تیپ ۵۵ هوابرد با انجام مأموریت‌های محوله خود به نحو احسن توانسته است به‌عنوان یک یگان آماده، منحصر به فرد و توانمند در اذهان تمامی سلسله‌مراتب فرماندهی در نیروهای مسلح و مردم شناخته شود.

امیر نعمتی با اشاره به همکاری بی‌نظیر یگان‌های عملیاتی ارتش در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ گفت: در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش، با اجرای عملیات‌های ترکیبی با نیروهای چهارگانه، شکل جدیدی از ظرفیت‌های ارتش در حوزه رزم زمینی، هوایی و دریایی به نمایش گذاشته شد.

جانشین فرمانده نزاجا در بخش دیگری از سخنان خود به نقش بی‌بدیل همسران در زنده نگه‌داشتن روح امید در خانواده‌ها و ایجاد انگیزه و آرامش در خانواده اشاره و عنوان کرد: تنها کسی که می‌تواند اندوه و خستگی را از چهره کارکنان خدوم ارتش پاک کند، همسران آن‌ها هستند.

وی با تأکید بر نقش کلیدی تیپ ۵۵ هوابرد در دوران دفاع مقدس بیان کرد: تیپ ۵۵ هوابرد در دوران دفاع مقدس به‌طور متوسط هر هشت روز یک‌بار، یک جابجایی تاکتیکی به طول متوسط ۴۰۰ کیلومتر را داشته و تقریباً در اکثر عملیات‌های آفندی دفاع مقدس شرکت کرده که حاصل آن تقدیم دو هزار و ۳۵۰ شهید به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش تأکید کرد: نباید ارزش‌های این شهدا را از یاد برد و ما نیاز داریم که برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در مسیر شهدا حرکت کنیم.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcexv8zejh8z7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما