تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
متن فراخوان این بود" امروز و فردا بر سر مزار گمنام در بهشت محمدی تجمع می‌کنیم" قبری که نه تنها گمنام نبود بلکه اصلا مرده‌ای نداشت.
گریه ضدانقلاب بر سر قبر خالی +عکس
به گزارش خبر24، پارچه ای قرمز روی قبر کشیده و دسته گلی بر روی آن قرار داده بودند و چینن وانمود کردند که یکی از جوانان کردستانی توسط نیروهای نظامی و امنیتی کشته و مخفیانه به خاک سپرده شده است و فراخوان می دادند تا مردم در قطعه ۱۲ بهشت محمدی سنندج تجمع کنند.

قبری که با سنگ سفید مرمر و شعر نوشته‌ای به زبان کردی جمع و جور شده بود و ظاهرا جوانی زیر آن خفته بود البته این تنها ساخته و پرداخته ذهن متوهم آنهایی است که می خواهند به هر بهانه ای در خاکستر خفته اغتشاشات بدمند تا بلکه وکالتشان جواب بدهد ولی مردم دیگر فریب آنها نمی خورند.واقعیت چیست؟

رییس آرامستان های شهرداری سنندج با رد ادعای مطرح شده در فضای مجازی، اظهار کرد: براساس بررسی ها درباره وجود یک قبر در قطعه ۱۲ آرامستان این قضیه کاملا دروغ بود و هیچ متوفایی در آن وجود ندارد.

شاهرخ فاتحی افزود: این قبر متعلق به یک شهروند سنندجی است که اسناد آن موجود و مهر ماه مراجعه و این قبر را خریداری و ذخیره کرده است.


قبر خالی و جسد موهوم ضدانقلاب

این قبر را فردی ۲۴ مهر امسال خریده و به شماره ۱۲۰۰۶۷ ذخیره کرده است، قبری که سندش دوم دی ماه امسال به نام این شخص ثبت شد.

او وقتی به محل مراجعه می کند می بیند که قبر ذخیره شده اش، تصرف شده و موضوع را به مسوولان آرامستان اطلاع می دهد.

در بررسی ها مشخص شد که این قبر خالی و زیر آن همان سنگ قبر ذخیره شهروند سنندجی خوابیده است.

این بار هم سنگ ضدانقلاب به سنگ قبری خورد که مرده ای نداشت.

منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcb8wb88rhb85p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما