تاریخ انتشارشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹
نماینده اراک در مجلس طی گفت‌وگو با خبر۲۴:

مردم اگر ضد نظام هم باشند، اعتقادی به پهلوی ندارند

نماینده اراک در مجلس گفت: مردم ایران از هر جنس حتی اگر ضد نظام هم باشند دیگر اعتقادی به پهلوی ندارند.
مردم اگر ضد نظام هم باشند، اعتقادی به پهلوی ندارند
محمدحسن آصفری، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبر24 گفت: مانور تبلیغاتی اروپا روی خاندان پهلوی بیشتر از اینکه تاثیر اجرایی و عملیاتی داشته باشد، جنبه تبلغاتی و ژورنالیستی دارد. ملت ایران دو جریان پهلوی و مجاهدین خلق را دیگر به هیچ وجه نخواهند خواست.

وی افزود: پهلوی به‌ دلیل خیانت‌ در طول 50 سال حکومت در ایران و مجاهدین خلق به علت آلوده‌بودن دست‌هایش در خون ملت ایران دیگر هرگز مورد خواست مردم نخواهند بود.

این نماینده مجلس تصریح کرد: از دست دادن بحرین و بخش‌های دیگر از خاک کشور، عدم امکان استفاده درست از منابع و قرار دادن مردم در فقر و تنگنا از عمده‌ترین خیانت‌های پهلوی در ایران بود. بنا به همه این دلایل، مردم ایران از هر جنس حتی اگر ضد نظام هم باشند دیگر اعتقادی به پهلوی ندارند.

آصفری ادامه داد: مجاهدین خلق نیز به دلیل کشتن مردم و آلوده‌کردن دست‌های خود در خون ملت ایران هرگز مورد اعتماد ملت ایران قرار نمی‌گیرد.

وی تاکید کرد: ملت ایران اجازه نخواهد داد که حتی مسئولیت یک بخشداری به مجاهدین خلق سپرده شود؛ بنابراین واضح است که اقدامات اروپا و غرب مبنی بر مانور تبلیغاتی روی خاندان پهلوی فقط جنبه تبلغاتی و ژورنالیستی دارد و فاقد تاثیر اجرایی و عملیاتی است.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcjhoevyuqevtz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما