تاریخ انتشاريکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰
با هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قشم یک متهم حرفه ای و تحت تعقیب با ۱۲۷ میلیارد ریال کلاهبرداری شناسایی و دستگیر شد.
دست کلاهبردار ۱۲۷ میلیاردی رو شد
به گزارش خبر24، سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان امروز اظهار کرد: در پی وصول یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری (خرید و فروش و جعل اسنادِ دو واحد آپارتمان) به پلیس آگاهی شهرستان قشم، پیگیری موضوع به صورت تخصصی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی در راستای کشف جرم توسط کارآگاهان پلیس آگاهی، مشخص شد متهم تحت تعقیب بوده و دارای چندین پرونده حقوقی و کیفری نزد محاکم قضایی در استان تهران می باشد.

این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه های پلیسی متهم در شهرستان قشم شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات پلیسی دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان اظهار داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی های به عمل آمده پس از مواجه شدن با دلایل و مستندات موجود اعتراف کرد با شگردهای خاص در قالب شرکت های کاغذی و جعل سند ۱۲۷ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

سردار جعفری با بیان این که مبارزه با پدیده جعل و کلاهبرداری با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد، تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

 
 
24-news.ir/vdcbg9b85rhb88p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما