تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰
نماینده مردم اسدآباد در مجلس تاکید کرد: جایگاه کشور در منظر جهانیان رهاورد انقلاب است‌ و تفاوت ما با قبل از انقلاب اسلامی‌ هویت و اصالت مردم و جایگاه و استقلال ملت در دنیاست‌.
ارزش انسانی امروز ایرانیان در دنیا، رهاورد انقلاب است
کیومرث سرمدی واله، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبر۲۴ گفت: شرایط کنونی کشور قابل مقایسه با شرایط پیش از انقلاب نیست و ارزش انسانی که ایرانیان امروز در دنیا دارند از رهاوردهای اصلی انقلاب است‌.

وی افزود: ایران امروز در بحث پیشرفت‌های علمی، پزشکی، نانو و صنعت رتبه‌های بالایی دارد‌.

این نماینده مجلس اظهار داشت: در حوزه بهداشت و درمان، تبحر پزشکان و تجهیزات پزشکی امروز کشور به قطب بزرگ دنیا تبدیل شده و همچنین‌ افزایش علما و دانشمندان ما از جمله تفاوت‌های الان با قبل انقلاب است.

وی مدعی شد: امروز نه تنها بسیاری از کشورهای منطقه بلکه حتی برخی‌ کشورهای دنیا در زمینه پیشرفت‌های مختلف قابل مقایسه با ایران نیستند و این از رهاوردهای خودباوری ملت، نگاه تیزبین امام به آینده و حاصل رهبری مدبرانه رهبری و دلسوزان نظام است‌.

نماينده همدان تاکید کرد: علیرغم توطئه‌های جهانی‌ و فشارهایی که در زمینه‌های مختلف به کشور ما وارد می‌شود، ما توانسته‌ایم در حوزه‌های مختلف حرف برای گفتن داشته باشیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی امروز در مباحث نظامی، صنایع موشکی و دانش مربوط به هوا فضا در دنیا رتبه دارد‌.

وی هم‌چنین با اشاره به توسعه شبکه راه‌ها، جاده‌ها و گازرسانی به عنوان دستاوردهای انقلاب اسلامی، افزود: امروز حتی روستاهای زیر ۱۰ خانوار که دور دست هستند نیز گازرسانی شده‌اند‌.

سرمدی در پایان گفت: محرومیت زدایی از اقدامات مهم نظام‌ در چهل سال گذشته است. هنوز تا رسیدن به وضع مطلوب فاصله داریم اما پیشرفت‌های ایران در دنیا قابل توجه است.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcgqy9qtak9qw4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما