تاریخ انتشاردوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۵
دلیل تفاهم‌نامه عجیب مدیرعامل قبلی باشگاه استقلال با کاوه رضایی چه بود؟
ترس از پرسپولیسی‌شدن کاوه کار دست استقلال داد
به گزارش خبر24، انتشار تفاهم‌نامه مصطفی آجورلو با کاوه رضایی در یک سایت خبری نشان داد که استقلال چه آپشن‌های ویژه‌ای برای این بازیکن در نظر گرفته که مهم‌ترین و بحث‌برانگیزترین آن، غرامت ۱۰میلیاردی استقلال به کاوه در صورت عدم بازگشت این بازیکن به جمع شاگردان ریکاردو ساپینتو در نیم‌فصل دوم است.

در شرایطی که مصطفی آجورلو به خاطر چنین تفاهم‌نامه‌ای سوژه نقدهای زیادی شده، یکی از نزدیکان به مدیرعامل قبلی استقلال، در مصاحبه‌ای اینگونه از آن تفاهم‌نامه عجیب دفاع کرده است:" کاوه داشت پرسپولیسی می‌شد و حتی جلساتی را نیز با گل‌محمدی که در گذشته شاگردش هم بود برگزار کرده و در آستانه پوشیدن پیراهن پرسپولیس قرار داشت. اگر در آن زمان این اتفاق می‌افتاد هوادار چه بلایی بر سر ما می‌آورد؟ بعد از رفتن حسین‌زاده ما محبی، قایدی و کاوه را برای جذب مدنظر قرار دادیم و با وجود آنکه احتمال استقلالی شدن قایدی کم بود اما در نهایت هر ۳ بازیکن استقلالی شدند. 

در ادامه وقتی لیست پر شد قرار شد تا برای رضایی جا خالی کنیم که این امر هم محقق نشد و این موضوع همزمان شد با پیشنهاد جدی پرسپولیس به رضایی. ما هم در روزی که قرار بود کاوه پرسپولیسی شود با او تفاهمنامه سه‌جانبه‌ای امضا کردیم که قرار شد این بازیکن نیم‌فصل برگردد. در‌واقع ما با این اقدام جلوی پرسپولیسی شدن و حتی سپاهانی و فولادی شدن رضایی را گرفتیم."

منبع: فوتبالی
24-news.ir/vdcdzn0ffyt0fo6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما