تاریخ انتشارسه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹
مدیر باشگاه استقلال گفت: مسئولان مس کرمان به ما تهمت زدند و باید سند رو کنند. نام ساپینتو بد در رفته است و می گویند که وی حمله می‌کند.
اسم ساپینتو بد در رفته است
به گزارش خبر24، بیژن طاهری دوشنبه شب در گفت وگویی تلویزیونی، اظهار داشت: جواب دادن به حرف‌های کذب جهرمی وقت تلف کردن است. اشتباهات داوری مزید بر علت شد تا این اتفاقات بیفتد و زمانی که مس کرمان گل اول را به ثمر رساند مربی مس تنه‌ای به ساپینتو زد که منجر به کارت زرد شد.

وی افزود: در فوتبال نمی‌توانیم به هم دروغ بگوییم. یک هفته است مسوولان مس کرمان می‌خواهند سند رو کنند اما این اتفاق نیفتاده و بعد بازی اصلا نشستی برگزار نشد که مربی ما بگوید اینجا جنگل است. اصلا آنجا صدا به صدا نمی‌رسید و چطور شنیدند ساپینتو الفاظ بدی به کار برده است. از مسئولان مس کرمان می خواهم تا سند را رو کنند. در فوتبال استقلال چنین تهمت زدن‌هایی مد شده و برنامه ریزی شده است که یک کمک بیاید و تو و سینه یک سرمربی بزند.

طاهری عنوان کرد: باید کمیته انضباطی تصمیم بگیرد. ۵ روز است مس مصاحبه می‌کند که ما فیلمی داریم اما هنوز نفرستادند. دلیل اخراج همان اشتباه داوری و درگیری ایجاد شده است. هواداران استقلال پشت نیمکت ما می نشینند و ساپینتو داشته به آنها ابراز احساسات می‌کرد و باور کنید حرف های آنها سندیت ندارد.

وی گفت: اسم ساپینتو بد در رفته که او حمله می‌کند. چطور همه مربیان پرتغالی و اسپانیایی بلدند و در هیاهوی طرفداران صدا مگر به صدا می‌رسد. بازی ملوان مسئولان هلال احمر نبودند بلکه هواداران بودند.
24-news.ir/vdcjihev8uqevxz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما