تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰
رئیس سازمان بورس زمان نهایی واریز سود سهام عدالت را اعلام کرد و گفت این سود روز شنبه 27 اسفند ماه به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می‌شود.
زمان قطعی واریز سود سهام عدالت مشخص شد
به گزارش خبر24، مجید عشقی در نشست خبری امروز خود دلیل تاخیر در واریز سود سهام عدالت را توضیح داد و گفت: چند شرکت تاکنون سود‌های خود را واریز نکرده‌اند، اما براساس توافقات انجام شده تا فردا، سه‌شنبه قرار است سود‌ها واریز شود.

به گفته عشقی پس از انجام محاسبات، پرداخت سود سهام عدالت از شنبه آغاز می‌شود و احتمالا کلیه دارندگان سهام عدالت تا پایان سال سود خود را دریافت می‌کنند.اما سود سهام عدالت چقدر است؟

مبلغ سود سهام عدالت چقدر است؟
بسته به ارزش سبد سهام عدالت، مبلغ سود دریافتی متفاوت است. دارندگان سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی، هفته اینده نفری ۵۱۰ هزار تومان سود دریافت می‌کنند.

یعنی سود سهام عدالت یک خانواده ۴ نفره، دو میلیون تومان می‌شود.دارندگان سهام عدالت یک میلیونی هم نفری یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان سود دریافت می‌کنند. مجموع سود سهام عدالت یک خانوار چهار نفره در این حالت حدود ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

سود سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی هم ۴۹۲ هزار تومان است که مبلغ آن برای یک خانواده چهار نفره نزدیک دو میلیون تومان می‌شود.البته این مبالغ برای افرادی است که هیچ بخشی از سهام عدالت خود را نفروخته باشند.

منبع: تجارت نیوز
24-news.ir/vdcdsx0fzyt0xj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما