تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
استقلال نتایج فوق العاده هفته‌های اخیرش را مدیون درخشش چند بازیکن است.
این ۴ ستاره ضامن موفقیت استقلال شدند
به گزارش خبر24، استقلال در اهواز توانست با ۲ گل فولاد را شکست بدهد و این برتری باعث شد تا نه‌تنها آبی‌ها از رقیب سنتی‌شان در جدول گذر کنند، بلکه خود را در فاصله ۳ امتیازیِ سپاهان صدرنشین قرار دادند تا در فاصله ۷ هفته مانده به پایان فصل، شانس قهرمانی استقلال در لیگ بیست‌ودوم بیش از پیش شود. در مسیر اوج‌گیری آبی‌ها به سوی صدر جدول، بدون‌شک ۴ بازیکن تاثیرگذاری فوق‌العاده‌ای داشتند که نگاهی به کارنامه آن‌ها به خوبی عملکرد درخشان‌شان در فصل جاری را نشان می‌دهد.

آرتور کوین یامگا که ستاره فصل قبل آبی‌ها بود، در این فصل هم درخشش خود را ادامه داد. این بازیکن که توانایی بازی در چند پست را دارد، در بازی‌های این فصل استقلال چه در لیگ و چه در جام حذفی موفق به زدن ۸ گل و دادن ۳ پاس گل شده است. ستاره فرانسوی استقلال در بازی با فولاد هم زننده یکی از گل‌های تیمش بود. محمد محبی و مهدی قایدی دو ستاره بوشهری و تکنیکی استقلال هم در هفته‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشتند.

به خصوص قایدی که نشان داد اگر قدر خودش را بداند و خوب تمرین کند، چه ستاره‌ای برای استقلال و تیم ملی خواهد بود. زوج بوشهری استقلال در این فصل مجموعا ۱۱ گل برای آبی‌ها به ثمر رساندند. دیگر ستاره موفق استقلال در این فصل ارسلان مطهری است. ارسلان که تا آستانه جدایی از استقلال هم پیش رفت و مدتی هم اجازه تمرین کردن نداشت و دور زمین می‌دوید، حالا یکی از ستاره‌های خط حمله تیمش به حساب می‌آید.

ارسلان که خودش را به ساپینتو و هواداران استقلال ثابت کرده، گل‌های مهمی برای تیمش به ثمر رسانده و نقش پررنگی در نتایج خوب آبی‌ها داشته است. مطهری ۴ گل در لیگ و یک گل در جام حذفی برای استقلال زده و همچنین گل قهرمانی این تیم را در بازی سوپرجام مقابل نساجی به ثمر رسانده است.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
24-news.ir/vdcbw5b8frhb5wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما