تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۷
امیرحسین حسین زاده بازیکن تیم شارلوا بلژیک هم در لیست تیم ملی ایران قرار دارد.
رونمایی از دومین بازیکن لیست قلعه‌نویی
به گزارش خبر24، فدراسیون فوتبال ایران به تازگی امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی کرد. قلعه نویی که در حال حاضر هدایت تیم گل گهر را بر عهده دارد، پس از بازی این تیم با فولاد خوزستان در جام حذفی، از نیمکت باشگاهی جدا می‌شود تا رسماً کارش را در تیم ملی آغاز کند.

اردوی تیم ملی از ۲۸ اسفند آغاز می‌شود تا ملی پوشان ابتدا خود را برای بازی تدارکاتی مقابل روسیه که سوم فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، آماده کنند.

قلعه نویی البته ظاهراً لیست بازیکنان مدنظرش را به فدراسیون فوتبال تحویل داده و بازیکنان به تدریج به اردو فراخوانده می‌شوند. یکی از این بازیکنان، سردار آزمون است که «آرماند دورن» ایجنت او دعوتش به تیم ملی را در رسانه‌های روسی تایید کرده است.

امیرحسین حسین زاده بازیکن ۲۲ ساله تیم شارلوا بلژیک که سابقه بازی در تیم استقلال و کار با فرهاد مجیدی را هم دارد، دیگر بازیکنی است که نامش در لیست قلعه نویی دیده می‌شود.

این خبری است که «بنجامین هلسون» خبرنگار بلژیکی و نزدیک به باشگاه شارلوا آن را اعلام کرد و از حسین زاده به عنوان یکی از بازیکنان ملی پوش این باشگاه که قرار است به تیم‌های ملی خود بروند، نام برد.

حسین زاده فصل گذشته در تیم استقلال یکی از ستاره‌های تیم فرهاد مجیدی بود و این فصل به تیم شارلوا منتقل شد. در حالی که در زمان سرمربیگری دراگان اسکوچیچ و کارلوس کی روش حسین زاده فرصت دعوت به تیم ملی را پیدا نکرد، این بازیکن با امیر قلعه نویی می‌تواند شانس خود را با پیراهن تیم ملی امتحان کند.

منبع: اقتصاد۲۴
24-news.ir/vdceew8zojh8woi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما