تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳
عصر دیروز انفجار کیف‌دستی حاوی مواد محترقه در یکی از مناطق استان قم، باعث سوختگی و مصدومیت سه برادر شد.
علت وقوع دو انفجار مهیب در تهران و قم چه بود؟
به گزارش خبر24، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت از وقوع انفجار یک دستگاه خودرو سواری در محله عبدل آباد خبر داد و گفت: این حادثه ساعت ۱۹:۱۴ رخ داد.

 سرهنگ بابک نمک شناس رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت از وقوع یک دستگاه خودرو سواری در محله عبدل آباد خبر داد و اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۹:۱۴ در محله عبدل آباد رخ داده است.

وی با بیان اینکه علت حادثه پرتاب نارنجک دستی به سمت خودرو بوده‌ است، گفت: محل وقوع حادثه در نزدیکی کلانتری ۱۵۲ خانی آباد بوده است.

انفجار کیف حاوی مواد محترقه در قم
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم به ایرنا گفت: عصر دیروز انفجار کیف‌دستی حاوی مواد محترقه در یکی از مناطق این استان، باعث سوختگی و مصدومیت سه برادر شد.

حمید کریمی افزود: این حادثه که ساعت ۱۷:۰۱ به سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده شد، نیروهای این سازمان بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: در این حادثه که در ساختمانی واقع در خیابان بعثت رخ داد، سه برادر به‌شدت مصدوم شدند که یکی از آن‌ها دچار ۹۰ درصد سوختگی شده است.

به گفته وی، از منزلی که بخشی از آن بر اثر شدت انفجار مواد محترقه تخریب شده بود، سه برادر حادثه‌دیده ۲۰، ۱۴ و ۱۰ ساله خارج و تحویل نیروهای اورژانس شدند.

منبع: برترین ها
24-news.ir/vdcc4iqs12bqio8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما