تاریخ انتشارجمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
چهارشنبه سوری هم گذشت و آب از آب تکان نخورد. روسیاهی باز ماند به صورت منافقین و معاندینی که ایران را ضعیف و غرق در آتش و دود می‌خواهند.
چهارشنبه سوری هم گذشت و آب از آب تکان نخورد / زردی آتش ماند برای بدخواهان ایران و تولیدکنندگان فراخوان
به گزارش خبر24، چهارشنبه سوری هم گذشت و آب از آب تکان نخورد. روسیاهی باز ماند به صورت منافقین و معاندینی که ایران را ضعیف و غرق در آتش و دود می‌خواهند.

 فراخوان پشت فراخوان و شکست پشت شکست. 
مردم، باوری به بوق‌چی‌های آن ور آبی ندارند و آنها هم برای انتقام گرقتن از مردم، فشار بر ایرانی‌ها را زیاد می‌کنند.

لینک فیلم

از خودتحریمی و التماس دولتهای خارجی به فشار اقتصادی بر مردم تا آبروریزی بابت مواجب بگیری از جاسوس‌های اجنبی؛ همه اینها خلاصه تلاش به اصطلاح اپوزیسیون خارجی بوده که به نام مردم و به کام بیگانگان تمام شده است.

البته از جماعت اجنبی پرست مهاجر جز این انتظاری نبود که از پای منقل و پشت میزهای قمار می‌خواستند خود را انقلابی جا بزنند. این مثلا سیاستمداران بافور بدست سالهاست قصد انتقام گرفتن از مردم ایران را دارند.

مردمی که ۴۴ سال پیش دست آنها را از بیت‌المال قطع کردند و معلوم است که حالا اینها کیلومترها دورتر از میهن، هوس به آتش کشیدن ایران کرده‌اند، به امید آنکه از خاکستر آن، چیزی نصیب اینان شود.

اما چهارشنبه سوری هم مانند مناسبت های قبلی، بی آنکه این پیران معرکه‌گیر به اهدافشان برسند، تمام شد و مردم شادتر از همیشه به استقبال بهار می‌روند.

زردی آتش هم مانده برای بدخواهان ایران که کاری جز تولید فراخوان ندارند و هر روز در سوگ بی محلی مردم به این فراخوان های بی هدف، به عزا می‌نشینند.
24-news.ir/vdcfemdyjw6d0ya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما