تاریخ انتشارشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
همزمان با گسترش دامنه اعتراضات جامعه صهیونیستی علیه بنیامین نتانیاهو، نظامیان بازنشسته نیروی دریایی این رژیم منزل وی را به محاصره خود درآوردند.
منزل نتانیاهو محاصره شد
به گزارش خبر24، صدها نفر از نظامیان بازنشسته نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی از طریق دریا با قایق و حتی شنا کردن خود را به قیساریه اشغالی رساندند و با محاصره منزل بنیامین نتانیاهو به اعتراضات مستمر جامعه صهیونیستی علیه وی پیوستند.
رژیم صهیونیستی (اسرائیل) , بنیامین نتانیاهو ,

اعتراضات صهیونیست ها علیه نتانیاهو با ورود شمار قابل توجهی از افسران و نظامیان رژیم اشغالگر و تهدید آنها به استعفا وارد فاز جدید و خطرناکی شده است به طوری که برخی سردمداران رژیم درباره خطر فروپاشی داخلی آن هشدار داده اند.
کانال هفتم تلویزیون رژیم صهیونیستی از تصمیم شماری از افسران ارتش رژیم برای استعفا از  ارتش در صورت تصویب طرح جنجالی اصلاحات قضایی خبر داده است.
بر اساس گزارش این شبکه، وضعیت متنشج و افسارگسیخته حاکم بر رژیم اشغالگر به تشدید شکاف و اختلافات و اعتراضات در ارتش شده و این وضعیت در حال گسترش در میان نظامیان عادی و ذخیره است.
پیوستن نظامیان به موج اعتراضات فزاینده جامعه صهیونیستی علیه کابینه نتانیاهو به  عنوان چالش داخلی خطرناک علیه اشغالگران قدس قلمداد شده است.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcenx8zejh8wwi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما