تاریخ انتشارسه شنبه ۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۲
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از وقوع تصادف زنجیره دقیقا زمان تحویل سال در محور شاهرود_میامی خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک نفر جان خود را از دست داده است.
وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور شاهرود_میامی/ یک نفر فوت شد
به گزارش خبر۲۴، مظفر محمدخانی ضمن بیان اینکه حوالی تحویل سال وقوع یک مورد تصادف زنجیره‌ای به پایگاه امداد و نجات شهدای میامی گزارش شد، ابراز داشت: در این حادثه که کیلومتر ۵۸ محور شاهرود_میامی به وقوع پیوست پنج خودرو به یکدیگر برخورد کردند.
 
وی ضمن بیان اینکه طی این سانحه رانندگی هشت نفر از هموطنان ما مصدوم شدند، افزود: مصدومان حادثه توسط اورژانس و هلال احمر به مراکز درمانی انتقال یافتند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه به دلیل شدت حادثه برای تسریع در امداد رسانی تیم امداد و نجات پایگاه میاندشت نیز به عنوان پشتیبانی حضور داشت، بیان کرد: متأسفانه این حادثه فوت یک هموطنان را نیز رقم زد تا سال نو با تلخ کامی آغاز شود.
 
محمدخانی بابیان اینکه این عملیات ساعت ۳:۱۰ بامداد یکم فروردین خاتمه یافت، تصریح کرد: متأسفانه تا کنون ۱۲ نفر در محورهای مواصلاتی استان سمنان جان خود را از دست دادند.
 
وی افزود: پرهیز از شتاب و عجله، رعایت سرعت مطمئنه و هوشیاری هنگام رانندگی مواردی که احتمال وقوع این حوادث غیرقابل جبران را به حداقل‌ها کاهش و خاطره سفر را برای همراهان دلنشین می‌کند.
 
منبع: مهر
 
 
24-news.ir/vdcfjmdyjw6d0ja.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما