تاریخ انتشارجمعه ۴ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۰
مرزی که با ارمنستان داریم جز سرمایه ها و داشته های کشور است و امیدواریم علی اف تصمیم اشتباه نگیرد چرا کا ما رابطه دوستی با آذربایجان داریم و این اقدامات صرفا باعث تضعیف روابط می شود.
برخورد با باکو در حد یک گردان است
به گزارش خبر24، نماینده مردم تبریز نسبت به آرایش نظامی آذربایجان و تحرکات باکو در منطقه واکنش نشان داد و گفت:این موضوع در سطح کشور نیست و درحد گردان معمولی قابل رفع است. 

علیرضا منادی سفیدان گفت: از علی اف می خواهیم در این بحران اقتصادی جهان با این کارها جان مردم خود و آرامش نسبی خود را به خطر نیندازد. وی تاکید کرد: مرزی که با ارمنستان داریم جز سرمایه ها و داشته های کشور است و امیدواریم علی اف تصمیم اشتباه نگیرد چرا که ما رابطه دوستی با آذربایجان داریم و این اقدامات صرفا باعث تضعیف روابط می شود. شاید این روابط مخدوش سالها بین دو طرف وجود داشته باشد و نهایتا هر دو کشور متضرر شوند اما بیشتر از ایران، آذربایجان است که متضرر خواهد شد. 

این نماینده افزود:جمهوری اسلامی اجازه این را نخواهد داد که مرز ما با ارمنستان با توجه به ارتباط خوبی که با این کشور داریم،قطع شود. لذا این موضوع خواسته ی دو کشور است ارمنستان هم میخواهد این مرز وجود داشته باشد از این جهت کسی نباید نظر سو داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد:سطح برخورد با این موضوع برای ما در حد کشور نیست و در حد یک گردان قابل جمع شدن است‌.

منبع: روزپلاس
24-news.ir/vdcaien6i49num1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما