تاریخ انتشاردوشنبه ۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۰
اعتراضات گسترده و آشوب های خیابانی این روزهای اسقاطیل خبر از سستی بنیان های آل صهیون و از هم گسستگی روز افزون در تار و پود خانه عنکبوتی یی است که سید مقاومت از آن به درستی یاد کرد!
یک بام و دوهوای آل صهیون در سرکوب آزادی بیان
به گزارش خبر24؛ گسترش روز افزون اعتراضات در سرزمین های اشغالی و تعمیم آن به صنوف مختلف در کنار نافرمانی و تمرد نظامیان صهیونیست، طراحی زیبایی از زلزله سیاسی در خانه عنکبوت را ترسیم کرده و به وضوح نشان می دهد اساس و پایه این رژیم جعلی از فساد و تبعیض و دروغ و بی اخلاقی تشکیل شده است. 

مثل معروفی است که می گوید هرکه باد بکارد طوفان درو می کند، درست چندماه پیش بود که طراحان فتنه در مثلث شوم غربی - عبری - عربی با تمام توان و تجهیزات و با هزینه های هنگفت و دلارهای کثیف نفتی، تلاش کرد سلسله آشوب هایی را در قالب یک جنگ ترکیبی در کشورمان طراحی کرده و مردم را به بهانه های اقتصادی و معیشتی به کف خیابان ها بکشاند، اما امروز به فضل الهی همین فتنه گران و بدخواهان شاهد بازگشت نقشه های شوم به دامان خودشان هستند. 

امروز بحران های سیاسی و اقتصادی حاصل از سوء مدیریت ها و سیاست های استکباری، به درون جوامع غربی و اروپایی نفوذ کرده و آشفتگی و ناآرامی هایی را به وجود آورده که مردم را به کف خیابان ها آورده و اعتراضات بزرگی را رقم زده است. 

زمانی بود که سیاستمداران آمریکایی و انگلیسی و فرانسوی بذر تفرقه و نفاق و آشوب را در کشورهای مختلف از جمله ایران افشاندند تا به زعم باطل خود براندازی و بازگشت به دوران غارت و دزدی و چپاول را درو نمایند غافل از اینکه وعده حق همیشه محقق شده و حق بر باطل پیروز است. امروز گسترش بحران ها به ویژه در حوزه های اقتصادی در اروپا و آمریکا و علی الخصوص در سرزمین های اشغالی رو به فزونی نهاده است و ین روند صعودی بحران مصداق آیه شریفه ومکروا و مکر الله و الله خیر الماکرین است که نقشه و نیت شوم بدخواهان و دین ستیزان پلید را به خودشان بازگردانده و آتشی که برافروختند دامان ناپاک خودشان را فرا گرفته است. 

تصاویری که این روزها در شبکه های اجتماعی از تظاهرات گسترده و اعتصابات فراگیر در اسقاطیل منتشر می شود حکایت از فروپاشی ارکان رژیم سست عنصر و خانه عنکبوتی آل صهیون دارد همجنانی که امام مسلمین فرمودند اسرئیل 25 سال آینده خود را نخواهد دید و امروز با گسترش این اتفاقات حسن تعبیر این کلام گهربار را مشاهده می کنیم. 

تعبیری که دنیای فاسد و سست پایه غرب از آزادی بیان و حقوق بشر دارد سیاست یک بام و دو هوایی است که در آن حقوق ملت ها در راستای منافع شخصی ابرقدرت ها تعریف شده و اگر مردم خلاف آن و در جهت حق قانونی و طبیعی خود عمل نمایند باید سرکوب شوند. نمونه بارز این سخن در سرکوب وحشیانه اعتراضات مردم فرانسه و حتی مردم اسرائیل است که تصاویر شرم آور و ضدانسانی آن هر روز در شبکه های اجتماعی منتشر می شود. 

این رفتار دوگانه و تبعیض آمیز از دید کاربران فضای مجازی مغفول نمانده و در زیر نمونه هایی از این واکنش ها را می بینید:منبع: سراج24
24-news.ir/vdcj8tevmuqe8oz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما