تاریخ انتشارسه شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: همه آنها که ما را بی ثبات و درآستانه تزلزل می دانستند، گرفتار بی ثباتی شدند و این جمهوری اسلامی است که در ثبات می درخشد.
حامیان اغتشاشات اکنون خود بی ثبات شده‌اند
به گزارش خبر24، سردار حسین سلامی روز سه شنبه در دومین اجلاسیه مجمع اساتید، فرماندهان و استادیاران برادر شبکه تربیتی صالحین بسیج افزود: آنان خودشان را صاحب ثبات، اقتدار، شوکت، جلال و جبروت می دانستند، فکر می کردند می توانند شکست اسلام را جشن بگیرند.

وی گفت: اما امروز را نگاه کنید همه آنها که ما را بی ثبات و درآستانه تزلزل می دانستند، گرفتار بی ثباتی شدند و این جمهوری اسلامی است که در ثبات می درخشد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: از آن ائتلاف که به هم کمک می کردند خبری نیست، آمریکا عربستان را تنها گذاشت و عربستان به سمت چین و جمهوری اسلامی متمایل شد و در جنگ یمن زانو زد و نتوانست در برابر مستضعفین اندک دوام بیاورد.

سلامی اضافه کرد: اگر آمریکا قبلا نمی توانست به رژیم صهیونیستی کمک امروز دیگر نمی خواهد از این رژیم حمایت کند.

وی گفت: آمریکا اکنون در عراق درحال جمع وجود کردن حضور خود تنها در۲ پایگاه نظامی و سرانجام ترک عراق است و اولویت نداشتن خاورمیانه برای آمریکا به آنها تحمیل شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ترکیه نیز از آنها فاصله گرفته و حتی دیگر کشورهای کوچک نیز در حال جستجو کردن تکیه گاه های مطمئن تر هستند.

سلامی افزود: فرانسه که روزی می خواست جامعه ما را بی ثبات کند امروز بی ثباتی در خیابان‌هایش موج می زند.

وی بیان داشت: رژیم صهیونیستی اآنچنان بی ثبات شده که کسی به این رژیم سفر نمی کند و غربی ها حتی مسوولان آنها را راه نمی دهند؛ از طرفی روزانه ۳۰ عملیات مسلحانه در آنجا انجام می شود که بخشی از طرف کرانه باختری مسلح، بخشی از غزه و لبنان وسوریه انجام می شود.

سلامی افزود: حزب الله در لبنان درخشید، بشار اسد در سوریه ماند و از انزوا خارج شد و این تغییرات در عرض چند ماه رخ داد، این تغییرات سنت الهی بود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سنت الهی که رخ می‌دهد اتفاقات ناگهان شکل می‌گیرد، فروپاشی قدرت‌ها به همین شکل، به‌سرعت و غافلگیر کننده و غیرمعمول اتفاق می افتد و این فقط به خاطر تکیه ما به اسلام است.

سلامی در بخش دیگری از این نشست گفت: اسلام در عصر ما دوباره طلوع و ظهور یافته و هروقت اسلام ظاهر می شود طاغوت در برابر آن صف بندی می کند.

وی تاکید کرد: نبرد با دشمن در مقطع طلوع اسلام اجتناب ناپذیر است و نمی توان در این مقطع دشمن را دور زد. وقتی نور اسلام ظاهر می شود حتما طاغوت می‌ایستد و لذا اسلام از میان شمشیرهای جهاد عبور می کند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه این عصر همانند دوران پیامبر عظیم الشان اسلام عصر استقامت است بیان داشت: این استقامت، پیامبر و استواته و قایمه می خواهد که در منطقه مرکزی میدان بایستد و در مقابل همه تهدیدها و فشارها عقب نشینی نکند، همچنین کسانی می خواهد که نه بترسند، نه غمگین باشند و با او دوام بیاورند.

وی تصریح کرد: جهاد، انسان‌های نفوذ ناپذیر می خواهد، انسان‌هایی که با وسوسه شیطان نلرزند لذا تربیت و ساخت انسان‌های مستحکم یعنی شکل گیری زیرساخت اصلی تمدن اسلامی و باید گفت، فلسفه اصلی شجره صالحین بسیج نیز همین است.

وی گفت: هیچ دشمنی امروز اشتها و تمایلی به تصاحب سرزمین ما ندارد، حتی در دنیای وهم هم چنین رویایی بزای او باطل است.

فرمانده سپاه بیان داشت: اما جغرافیای جنگ ما با دشمنان به تسخیر قلب‌ها، ذهن‌ها، باورها، اراده ها، اعتقادات و ترویج جهل و خرافه و اشاعه ناآگاهی توسط آنان تغییر کرده است.

فرمانده سپاه گفت: کسانی که می توانند دراین جنگ خطیر ما را راهنمایی کنند عالمان و صاحبان فضیلت اند.

سلامی اضافه کرد: نبرد برای از میدان خارج کردن انسان‌های مومن یک واقعیت است لذا آنان از سرچشمه قدرت و از آنجایی که قدرت تولید می شود یعنی ولی امر و نایب امام زمان (عج) شروع کرده اند.
سلامی بیان داشت: او الهام بخش، روح آفرین و قدرت افزا و منطق آفرین است، او نقطه مرکزی مقاومت است، دشمن بهتر از ما تاثیر امامت ولی امر مسلمین را درک کرده است.

وی تاکید کرد : رهبری، قائمه نظام اسلامی و مردم، قاعده آن هستند، دشمن به قائمه نظام حمله کرده تا قاعده را بشکند.

حجت الاسلام محمد جواد امامپور، معاونت تعلیم و تربیت شبکه صالحین بسیج در دومین اجلاسیه مجمع فرماندهان و اساتید صالحین بسیج نیز گفت: جلسات هم اندیشی با حضور ۳۰۰ نفر از استادان و فرماندهان صالحین از ۱۸ استان طی سه روز در این اجلاسیه برگزار شد و امروز سه شنبه نیز در انتهای مراسم جمع بندی این گفت وگوها ارایه می شود.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdcaw0n6i49nu01.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما