تاریخ انتشارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۵
کارشناس فوتبال با بیان اینکه استقلال شایسته این بود که در پایان فصل به قهرمانی برسد، گفت: اتفاقات ناخوشایندی که برای این تیم افتاد آنها را از مسیر قهرمانی دور کرد.
استقلال شایسته قهرمانی بود
به گزارش خبر۲۴، عبدالعلی چنگیز در خصوص پیروزی پر گل ۷ بر یک استقلال برابر تراکتور تبریز گفت: آبی‌ها با اینکه شرایط سختی را پشت سر می‌گذاشتند؛ اما یک بازی زیبا با گل‌های زیاد را به نمایش گذاشتند. بعید می دانم هیچکس فکر می‌کرد که استقلال می‌تواند در مقابل تراکتور که نفرات خوبی دارد و از یک مربی با تجربه استفاده می‌کند، به برد ۷ بر یک برسد.
 
وی ادامه داد: استقلال در این فصل شایسته قهرمانی بود اما متأسفانه اتفاقات تمام نشدنی باعث شد تا این تیم از مسیر قهرمانی دور شود. اگر چه کادر فنی و بازیکنان این تیم تمام تلاش خود را به کار بستند تا بتوانند به قهرمانی برسند؛ اما مشکلات زیاد بالاخره گریبان استقلال را گرفت و اجازه نداد این تیم به آنچه که هدفش بود دست پیدا کند.
 
کارشناس فوتبال در خصوص صحبت‌های ساپینتو و سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در مورد تمدید قرارداد گفت: ساپینتو باید زودتر تکلیفش معلوم شود. او می‌خواهد اگر در ایران ماندنی است، لیست بازیکنان جدید را به باشگاه ارائه دهد و نفراتی را هم که نیاز ندارد در اختیار باشگاه بگذارد. سرمربی آبی پوشان اگر چه در کوران نیمه نهایی جام حذفی است و به دنبال این است تا بتواند به فینال رسیده و قهرمان شود؛ اما شرایطش برای فصل آتی را فراموش نخواهد کرد. مسئولان استقلال باید هر چه زودتر قرارداد او را تمدید کنند. با توجه به روند فنی او و عملکرد خوبی که داشته، او باید در استقلال بماند. قرار نیست که هر سال یک مربی جدید وارد تیم شود. ساپینتو باید حداقل سه سال در استقلال بماند تا بتواند کاملاً بر تیم مسلط شده و به اهدافی که در سر دارد دست پیدا کند.
24-news.ir/vdcexv8zfjh8wpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما