تاریخ انتشارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۷
حاشیه‌های فدراسیون شطرنج وارد فاز جدیدی شده و اکنون برخی صحبت از قدرت گرفتن از یک باند دیگر در این فدراسیون سخن به میان می‌آورند.
گوشی نایب رئیس فدراسیون را خُرد و خمیر کردند! +عکس
به گزارش خبر24، شطرنج ایران در یک سال گذشته با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان بوده که بخش مهمی از این حاشیه‌ها به جنگ قدرت مهره‌ها در فدراسیون بازخواهد گشت جایی که شادی پریدر نایب رئیس با انتشار اخباری از این فدراسیون در فضای مجازی همواره تهدید به افشاگری می‌کند. البته این تنها بخشی از حاشیه‌ها است و بخش دیگری از آن به مهاجرت ورزشکاران این رشته بر می‌گردد.
پریدر که پیش از تعطیلات سال جدید شمسی با انتشار چند استوری فدراسیون را وارد یک چالش جدی مالی کرده بود و پای نهادهای نظارتی را به فدراسیون باز کرد، اکنون از باند دیگر در فدراسیون رونمایی کرده که در ائتلاف با باندی دیگر هستند. در راس این گروه مسعود رشیدی رئیس هیات استان کرمان و رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون قرار دارد.
پریدر در چند روز گذشته رشته‌ استوری‌هایی علیه رشیدی و حسن تامینی رئیس فدراسیون منتشر کرد که در نهایت به یک اتفاق عجیب ختم شد. پریدر در فضای مجازی با انتشار عکسی از گوشی شکسته خود نوشت: رئیس یک هیئت چگونه به خودش اجازه می‌دهد که گوشی را از دست من بگیرد و خورد و خمیر کند. او باید در کمیته انضباطی پاسخگو باشد اما رئیس، میزبانی رده‌های سنی مختلف را به استان وی می‌دهد.
وی در ادامه نوشت: چرا گوشی من را شکستی، از چی ترسیدی؟ گوشی را ریکاوری کردم، حالا نوبت من است تا حساب تو و اون رئیسی که بهت باج می‌دهد را برسم.
گوشی نایب رئیس فدراسیون را خُرد و خمیر کردند! +عکس
منبع: ایرنا
24-news.ir/vdcbwwb89rhb50p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما