تاریخ انتشارشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۷
تیم فوتبال استقلال لیگ 22 را با ثبت آمار خیلی خوب در گلزنی به پایان رساند.
آمار بهتر استقلال نسبت به تیم چهارم لالیگا، منچستر و رمِ مورینیو
به گزارش خبر۲۴، تیم فوتبال استقلال با اینکه از قهرمانی لیگ برتر دور ماند اما آبی‌ها با ثبت 52 گل زده در 30 بازی آمار فوق‌العاده‌ای را ثبت کردند که نشان از تغییر بزرگ در سبک بازی این تیم نسبت به فصل گذشته دارد.
 
این در حالیست که در بهترین لیگ‌های دنیا، تیم‌های سرشناس و معروف آمار بهتری ندارند. در واقع می‌توان گفت آمار گلزنی استقلال نسبت به لیگ‌های دیگر، آمار خوب و قابل توجهی است.
 
به عنوان مثال در لیگ برتر انگلیس (20 تیمی) که هجومی ترین لیگ در سراسر دنیاست و همیشه انتظار گلزنی زیاد از تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها وجود دارد، منچستر یونایتد با 51 گل زده در 35 مسابقه در رده چهارم جدول قرار دارد.
 
در لیگ اسپانیا، رئال سوسیداد در 34 بازی توانسته 45 بار گلزنی کند. جالب است این تیم به عنوان تیم چهارم لالیگا در حال حاضر با استقلال هم امتیاز است و در منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد. ویارئال تیم پنجم لالیگا نیز در 34 بازی 52 گل زده و 57 امتیازی است. (بدون احتساب بازی امروز در هفته 35)
 
در لیگ ایتالیا، یوونتوس تیم دوم است که در 35 بازی 54 گل به ثمر رسانده، لاتزیو به عنوان تیم چهارم جدول 54 گل و میلان به عنوان تیم پنجم 55 گل را در این تعداد بازی به ثبت رسانده‌اند. تیم آاِس رم با هدایت مورینیو نیز توانسته در 35 بازی 45 گل به ثمر برساند.
 
در لیگ آلمان، لایپزیگ تیم سوم جدول است که در 32 بازی 60 امتیاز گرفته و 57 گل زده، همچنین بایر لورکوزن که سردار آزمون لژیونر فوتبال کشورمان را در اختیار دارد با هدایت ژابی آلونسو ستاره و کاپیتان اسبق رئال مادرید، اکنون از 32 بازی با 49 امتیاز و 55 گل زده در رده ششم قرار دارد. این در حالیست که تیم‌های چهارم و پنجم بوندس لیگا کمتر از شاگردان آلونسو گلزنی کرده‌اند.
 
مقایسه آماری تیم ساپینتو ( بدون در نظر گرفتن بازی‌های این هفته لیگ‌های اروپایی که از امروز آغاز می‌شوند) با نمونه‌های استاندارد و به روز فوتبال دنیا نشان می‌دهد شاگردان ساپینتو با ثبت عنوان بهترین خط حمله لیگ 22، رشد هجومی قابل توجه و خیلی خوبی داشته‌اند.
24-news.ir/vdchi6nzv23niqd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما