تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه همراهان زائران سرزمین وحی برای بدرقه به فرودگاه‌ها نروند گفت: زائران از همراه داشتن اقلام ممنوعه خودداری کنند.
ممنوعیت بدرقه حجاج در فرودگاه
به گزارش خبر24، سردار محسن عقیلی در نشست خبری پروازهای حج با اشاره به ممنوعیت بدرقه زاران در فرودگاه‌های کشور، اظهار کرد: با توجه به این‌که بدرقه در فرودگاه، وضعیت عمومی رفت و آمد را تحت الشعاع و مشکلاتی را به وجود آورد طی هماهنگی صورت گرفته با کاروان‌ها و ...، مراسم بدرقه خارج از فرودگاه در حسینیه‌ها یا مکان‌های دیگر انجام خواهد شد.

وی با تاکید بر همراه نداشتن اقلام ممنوعه در سفرهای حج افزود: اقلام ممنوعه بیشتر شامل داروهای خاص است که ممکن است خارج از کشور ممنوعه باشد. با ارسال پیامک به زائران، موارد ممنوعه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با بیان این‌که تجهیزات مورد نیاز در فرودگاه‌های کشور تامین شده است، تصریح کرد: در زمان حاضر آمادگی داریم عملیات بزرگ حج را پشتیبانی کنیم و وظایف پلیس فرودگاه را به خوبی انجام دهیم.

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور با تاکید بر این‌که خواسته‌هایی را برای بهتر انجام شدن کار داریم، گفت: از طریق سرشماره‌های مشخص، پیام‌هایی را برای زائران ارسال می‌شود. خواهش می‌کنم عزیزان به خاطر رفاه خودشان و سفر ایمن و راحت و این‌که باعث سرگردانی سایر حجاج کاروان‌های دیگر نشوند حتما به مطالب و پیامک‌های ارسال توجه کنند.
 

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcc14qs02bqim8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما