تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۴
برنتفورد در روزی که سامان قدوس نیمکت نشین بود و به میدان نرفت، در زمین تاتنهام 1-3 پیروز شد.
پیروزی بزرگ برنتفورد برابر تاتنهام در غیاب قدوس
به گزارش خبر24، تاتنهام امروز در زمین خود میزبان برنتفورد بود در حالی که دو تیم رقبای مستقیم در راه کسب سهمیه اروپایی بودند. تاتنهام با چهار امتیاز اختلاف در رده هفتم بود و با کسب پیروزی می‌توانست برای کسب سهمیه لیگ اروپا امیدوار بماند. 

میزبان بازی را خوب شروع کرد و در دقیقه هفت توسط هری کین به یک گل تماشایی دست یافت. ضربه کاشته کین به زیبایی هر چه تمام‌تر درون دروازه برنتفورد قرار گرفت تا تاتنهام 1-0 پیش بیفتد. این گل شماره 28 کین در این فصل لیگ برتر بود. همین نتیجه تا پایان نیمه نخست باقی ماند.


در شروع نیمه دوم ولی برایان امبئومو تاتنهام را با دو گل متوالی شوکه کرد. او ابتدا در دقیقه 50 با یک شوت پای چپ از بیرون محوطه جریمه دروازه تاتنهام را باز کرد و 12 دقیقه بعد روی یک نفوذ عالی و بازهم با پای چپ، به شکلی تماشایی توپ را به کنج مخالف دروازه فرستاد تا برنتفورد 1-2 پیش بیفتد.


این پایان کار نبود و میهمان در دقیقه 88 روی اشتباه مسلم اسکیپ در حفظ توپ، با گل یوان ویسا حساب کار را 1-3 کرد. ویسا روی پاس امبئومو از درون محوطه جریمه با یک بغل پای نرم و فنی توپ را دور از دستان گلر وارد دروازه کرد. 

در نهایت برنتفورد این بازی را 1-3 برد و به یک امتیازی تاتنهام رسید. در این بازی سامان قدوس فرصت حضور در میدان را پیدا نکرد و روی نیمکت ماند.
24-news.ir/vdcjioevhuqe8az.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما