تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۷
منچستریونایتد در بازی خارج از خانه امشب بورنموث را 1-0 شکست داد و به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا یک قدم دیگر نزدیک‌تر شد.
یک قدم تا چمپیونزلیگ در اولداتفورد
به گزارش خبر24، تیم‌های بورنموث و منچستریونایتد در چارچوب مسابقات هفته سی و هفتم لیگ برتر انگلیس امشب به مصاف هم رفتند. در این بازی شیاطین سرخ با گل زودهنگام کاسمیرو به برتری 1-0 دست پیدا کردند.
منچستریونایتد برای گلزنی عجله داشت و پیش از اینکه دقیقه 10 فرا برسد توسط کاسمیرو به گل دست پیدا کرد. هافبک برزیلی یونایتد روی ارسال مستقیم کریستین اریکسن به محوطه جریمه، پس از اینکه مدافع حریف نتوانست توپ را دفع کند با ضربه قیچی برگردان تماشایی به اولین گلزن این بازی تبدیل شد.
آدام اسمیت پس از چند لمس توپ در محوطه جریمه یونایتد توپ را در اختیار اسمیت سولانکه قرار داد و ضربه خطرناک او در دقیقه 27 با شیرجه به موقع داوید دخیا دفع شد.
سولانکه در آخرین دقیقه از نیمه اول هم فرصت مجدد یافت تا دروازه یونایتد را تهدید کند اما ضربه سر او این بار روی ارسال اسمیت بر سقف دروازه تیم میهمان فرود آمد. نیمه اول با برتری شیاطین سرخ روی گل کاسمیرو پایان یافت.
دخیا با یک مهار دیگر نیمه دوم را آغاز کرد. در حالی که 2 دقیقه از نیمه دوم سپری می‌شد دروازه‌بان اسپانیایی ضربه پای چپ دیوید بروکس در محوطه جریمه را دفع کرد و دروازه یونایتد را نجات داد.
در نیمه دوم که مانند 45 دقیقه نخست فرصت‌های گلزنی زیادی دیده نشد و دو تیم میل چندانی برای گلزنی نشان نمی‌دادند، نتو مانع از دریافت گل دوم یونایتد شد. ضربه کرنر برای میهمان توسط مدافعان دفع شد و برونو فرناندز با شوت سرضرب شانس گلزنی خود را امتحان کرد که دروازه‌بان برزیلی این توپ را به بیرون فرستاد.
کیفر مور با پاس پشت مدافعان در موقعیت تک به تک با دخیا قرار گرفت که خروج به موقع این دروازه‌بان موجب شد به خوبی ضربه زمینی او را دفع کند و سپس ویکتور لیندلوف با ضربه محکم توپ را از محوطه جریمه خارج کند.
عملکرد دخیا به عنوان برنده دستکش طلایی فصل لیگ برتر موجب شد تا با 69 امتیازی شدن به لطف پیروزی در این بازی، منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا چشم انتظار هفته پایانی بماند. بورنموث 39 امتیازی هم در رده چهاردهم قرار دارد.
24-news.ir/vdcce4qss2bqim8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما