K_SECTION_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][25] = '{POLL_SECTION_BLOCK}'; ?> پاریس آماده جشن قهرمانی | خبر24
تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۴
پاری‌سن‌ژرمن با پیروزی 2-1 مقابل اوسر در آستانه قطعی کردن قهرمانی خود در لیگ یک فرانسه قرار گرفت.
پاریس آماده جشن قهرمانی
به گزارش خبر24، پاری‌سن‌ژرمن در آخرین بازی هفته سی‌و‌ششم لیگ یک فرانسه میهمان اوسر بود و موفق شد این تیم را نتیجه 2-1 شکست دهد. شاگردان کریستوف گالتیه با کسب این برد در فاصله دو هفته تا پایان مسابقات تقریبا قهرمانی خود را قطعی کردند.


پاریس کار را هجومی شروع کرد و موفق شد زیر 10 دقیقه 2 گل به اوسر بزند؛ کیلیان امباپه، ملی‌پوش فرانسوی پاریس زننده هر 2 گل بود تا به صدر جدول گلزنان لیگ یک فرانسه برگردد.

فابین رویز در دقیقه 6 با یک پاس در عمق امباپه را داخل محوطه جریمه حریف صاحب توپ کرد. ستاره پی‌اس‌جی با یک حرکت تکنیکی زیبا دو مدافع حریف را از پیش رو برداشته و یک ضربه کات‌دار به گوشه دروازه اوسر فرستاد تا نتیجه را 1-0 کند.


روی یک توپ‌گیری در میانه میدان لیونل مسی توپ را پشت محوطه جریمه به امباپه رساند تا این بازیکن در دقیقه 8 با شوت کات‌داری دیگر دروازه میزبان را باز کرده و اختلاف را به دو گل برساند.

راولوسون در دقیقعه 38 با یک والی زیبا شانس این را داشت تا دروازه پاریس را باز کند اما ضربه او با وجود عبور از کنار دستان دوناروما به تیر دروازه برخورد کرد. پاریس در دقایق پایانی دوباره برتری خود را به حریف دیکته کرد تا با برتری 2-0 راهی رختکن شود.

نیمه دوم با بازی تهاجمی میزبان شروع شد و این تیم در دقیقه 50 توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. این گل را سینایوکو روی پاس دا کاستا به ثمر رساند تا زنگ خطر برای شاگردان گالتیه به صدا در بیاید.

پاریس کم کم دوباره جلو کشید و در دقیقه 58 روی پاس مسی و ضربه امباپه در موقعیت تک به تک می‌توانست به گل سوم برسد اما درخشش دروازه‌بان اوسر مانع از این کار شد.

در دقایق پایانی تیم میزبان با حمایت قابل توجه هواداران خود دوباره چهره‌ای تهاجمی به خود گرفت تا گل تساوی را به ثمر برساند با این وجود با درخشش جانلوئیجی دوناروما این اتفاق رخ نداد و پاریس با کنترل دقایق باقی مانده توانست با برتری 2-1 به کار خود پایان دهد. شاگردان گالتیه با 6 امتیاز بیشتر نسبت به لانس در فاصله دو هفته تا پایان مسابقات قهرمانی خود را تقریبا قطعی کردند.
24-news.ir/vdcb9wb80rhb5wp.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما