تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۶
ملی‌پوش ایرانی دینامو زاگرب نخستین گل خود را با پیراهن این تیم به ثمر رساند.
فریاد محرمی با اولین گل تاریخ! (عکس)
به گزارش خبر24، در یکی از مسابقات هفته سی و پنجم و ماقبل پایانی لیگ یک کرواسی، تیم فوتبال دینامو زاگرب که مثل دیدارهای قبل محرمی را در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۲۱ امشب (به وقت ایران) به مصاف تیم رده چهاردهمی ریه‌کا رفت.
نیمه اول این دیدار در حالی به پایان رسید که یاران محرمی موفق شدند به پیروزی یک بر صفر مقابل ریه‌کا دست پیدا کنند، اما در نیمه دوم بهترین اتفاق ممکن برای ملی‌پوش دینامو زاگرب افتاد و دیدار تشریفاتی تیمش، برای او خاطره‌انگیز شد.
این ملی‌پوش ایرانی که طی فصول اخیر با وجود پاس گل و ایجاد موقعیت‌های خطرناک فراوان در زمان بازی برای دینامو زاگرب، لوکوموتیو زاگرب، پرسپولیس و ملوان انزلی نتوانسته بود گلزنی کند، امشب طلسم این ناکامی‌های چندین ساله را شکست و توانست دروازه ریه‌کا را باز کند.

1878275
صادق محرمی که پنجمین سال حضورش در دینامو زاگرب را پشت سر گذاشته و تمام می‌کند، امشب در دیدار ماقبل پایانی فصل توانست در دقیقه ۶۲ گلزنی کند و فریاد شادی در ورزشگاه ریه‌کا سر بدهد و تیمش را با نتیجه دو بر صفر پیش بیندازد.
دروازه دینامو زاگرب در لحظات پایانی باز شد و در نهایت یاران محرمی توانستند به پیروزی ۲ بر یک مقابل ریه‌کا دست یابند تا ۷۸ امتیازی شوند و در حالی که قهرمانی خود را قطعی کرده‌اند، فاصله امتیازی خود با هایدوک اسپلیت رده دومی را به ۱۰ امتیاز برسانند.
صادق محرمی طی پنج فصل اخیر در ۸۰ بازی در رقابت‌های لیگ یک کرواسی، ۸ بازی در سوپر کاپ‌ها و جام‌های حذفی و ۲۳ بازی در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا نتوانسته بود گلزنی کند که امشب به این مهم دست یافت و در این تیم کروات موفق به گلزنی شد.
24-news.ir/vdcdnj0fjyt0xj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما