تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴
هافبک تیم پرسپولیس گفت: اصلا اختلافی بین من و آقا یحیی نبود و این موضوع را تکذیب می‌کنم.
سیدجلال دنی آلوز ایران است
به گزارش خبر24، کمال کامیابی‌نیا که با کسب ششمین جام قهرمانی لیگ برتر رکورد شکست و تبدیل به پرافتخارترین بازیکن کنونی این مسابقات شد، در مصاحبه‌ای درباره قهرمانی و موارد دیگر صحبت کرد:

خدا را شکر در ۸ سالی که به پرسپولیس آمدم ۶ قهرمانی و دو نایب قهرمانی در لیگ کسب کردم که افتخاری بزرگ برای من محسوب می‌شود. خیلی خوشحالم که نامم در تاریخ پرسپولیس ثبت شد. من ۶ قهرمانی لیگ، ۱ حذفی، ۴ سوپرکاپ و دو نایب قهرمانی آسیا دارم.

من نه، بلکه سیدجلال دنی آلوز ایران است. آقا سید فقط ۹ قهرمانی لیگ با پرسپولیس، سپاهان و سایپا دارد. من در پرسپولیس رکورددار شدم. من از بچگی به تمرین پرسپولیس می‌رفتم و پرسپولیس را تشویق می‌کردم و الان خوشحالم که با شانسی که پرسپولیس به من داد به پرافتخارترین بازیکن پرسپولیس تبدیل شدم.

قهرمانی امسال بیشتر از همه قهرمانی‌ها چسبید چون سال‌های پیش چند هفته زودتر قهرمان می‌شدیم اما امسال تا هفته آخر تکلیف قهرمانی مشخص نبود. امسال سپاهان و استقلال مدعی بودند و تا روز آخر جنگیدند اما بازهم مثل همیشه ما قهرمان شدیم.


به همان اندازه که دوست داریم، دشمن هم داریم. البته این هجمه‌ها و صحبت‌های بی‌مورد خللی در کار ما ایجاد نکرد. ما صدرنشین لیگ بودیم اما یک جایی سپاهان بهتر از ما بود و به صدرجدول هم رسید و قهرمانی دست خودش بود اما خودشان مقابل ملوان امتیاز از دست دادند. یا ما ۸ امتیاز از استقلال جلوتر بودیم و آن‌ها جبران کردند و به نزدیکی ما هم رسیدند اما دربی را باختند و در ادامه راه قهرمانی کم آوردند، حالا این‌ها تقصیر ما است؟ ما بر خلاف رقبای‌مان روی کار خودمان تمرکز کردیم و نتیجه‌اش را هم گرفتیم.

ما بعد از باخت سپاهان هم‌قسم شدیم تا بقیه بازی‌ها را ببریم. به این ایمان داشتیم اگر ما ۷ بازی باقی‌مانده را ببریم، رقبا امتیاز از دست می‌دهند. غیر از این هم هواداران خیلی به ما کمک کردند تا دوباره برگردیم، اگر حمایت‌های آن‌ها نبود این کامبک نشدنی می‌شد. موضوع بعدی هم صحبت‌های یحیی گل‌محمدی بود و خیلی با ما حرف می‌زد و ذهن ما را آماده این بازگشت کرده بود. واقعا باخت به سپاهان به ما برخورد و بعد از آن خودمان را جمع و جور کردیم.

اصلا اختلافی بین من و آقا یحیی نبود و این موضوع را تکذیب می‌کنم. اگر اختلاف در تیم ما بود که نتیجه نمی‌گرفتیم. ما دو تیم کامل داریم و در این شرایط بازی کردن بسیار دشوار است. امسال چند نوبت مصدوم شدم و از طرفی هم وقتی تیم نتیجه گرفته سرمربی به ترکیب برنده دست نمی‌زند. منهای این‌ها ما بازیکنان خوبی هم داریم. من امسال خیلی بازی نکردم اما مشکلی از این بابت ندارم. من بازیکن حرفه‌ای هستم و به تمام تصمیمات سرمربی احترام می‌گذارم.

اول این را بگویم که مردم همیشه به من لطف داشتند و خوشحالم که بین هواداران پرسپولیس جایگاه دارم. من هرچه در زندگی دارم از صدقه‌سری پرسپولیس است. من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و اگر باشگاه و سرمربی بخواهند دوست دارم سال بعد را هم در پرسپولیس بمانم. در این ۸ سال همیشه پیشنهادات ایرانی و خارجی داشتم اما خودم می‌خواستم که بمانم و از این تصمیم هم خوشحالم. اگر نمانده بودم که این همه افتخار با پرسپولیس به دست نمی‌آوردم.

منبع: روزنامه ایران ورزشی
24-news.ir/vdce7v8zfjh8woi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما