تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
رئیس مجلس شورای اسلامی، ضمن تسلیت شهادت مظلومانه‌ مرزبانان در هنگ مرزی سراوان، گفت: سکوت خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند.
سکوت وطن‌فروشان از چشم مردم دور نخواهد ماند
به گزارش خبر24، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز ( دوشنبه، اول خرداد) در نطق پیش از دستور، گفت: شهادت مظلومانه‌ مرزبانان در هنگ مرزی سراوان قلب مردم ایران را به درد آورد. شهادت این جوانان سرافراز را به خانواده‌های آنان، نیروهای مسلح، فرماندهی مرزبانی و آحاد ملت شریف ایران اسلامی صمیمانه تسلیت می‌گویم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: سکوت و رضایت ضمنی خائنان و وطن‌فروشان از شهادت جوانان شجاع مملکت در حوادث تروریستی از چشم مردم ایران دور نخواهد ماند. فریاد این نااهلان در زمان  مجازات  قاتلان و تروریست‌ها بلند است. اما هنگام شهادت جوانان رعنای این مرز و بوم سکوت می‌کنند. هر کسی که به وطن خود پشت کند و با دشمنان ایران یکدل و یکصدا شود چنان سیلی محکمی از مردم ایران خواهد خورد که در تاریخ ماندگار خواهد شد.

قالیباف اضافه کرد: همچنین فرا رسیدن سالروز شهادت سردار سرافراز و قهرمان واقعی ملت ایران شهید محمد بروجردی را گرامی می‌دارم، ایثار و رشادت آن شهید در مبارزه با اشرار و ضد انقلاب و دشمنان مردم ایران در منطقه‌ی غرب کشور و کردستان جاودانه خواهد بود.

منبع: تسنیم
24-news.ir/vdcizvazut1ar32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما