تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵
اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در پاسخ به پیام سردار قاآنی به حمایت های بی دریغ ایران از مقاومت فلسطین اشاره کرد.
پاسخ هنیه به پیام سردار قاآنی
به گزارش خبر24 به نقل از المیادین، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس پاسخ پیام سردار قاآنی پس از نبرد انتقام آزادگان را داد.

هنیه اعلام کرد: دشمن گمان برد که از طریق ترور فرماندهان گردانهای قدس مقاومت در هم شکسته می شود و ملت فلسطین دچار هراس می شود.

وی افزود: دشمن گمان کرد که این حمله به او برای خروج از بحران داخلی کمک می کند و بازدارندگی ارتش آن بر می گردد. نتایج نبرد انتقام آزادگان بحران دشمن را عمیق تر کرد.

هنیه اعلام کرد: پیروزی گروههای مقاومت و در راس آنها گردانهای قدس در این نبرد بر اصل قدرت و وحدت در میدان و سیاست متمرکز بود.

رئیس دفتر سیاسی حماس در پاسخ به پیام سردار قاآنی اعلام کرد: پیام قاآنی بیانگر موضع رهبر معظم انقلاب و پایبندی ایران به حمایت بی دریغ از مقاومت است. ایران رکن استواری است که مقاومت فلسطین و محور مقاومت در نبرد با دشمن صهیونیست و هیمنه آمریکا به آن تکیه دارد.

لازم به ذکر است که سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ۲۴ اردیبهشت ماه طی پیامی به گروه‌های مقاومت فلسطین بیان داشت که مجاهدان قدس و کرانه باختری و سراسر سرزمین فلسطین ثابت کردند که صبح پیروزی نزدیک است.

وی ضمن درود به خانواده‌های شهدا گفت: آنها کسانی هستند که امانت دفاع از قدس و مقدسات را با اراده و وفاداری به دوش می‌کشند. فرماندهان و مجاهدان گروه‌های مقاومت، ایستادگی کردند و به تجمیع قوا ادامه دادند، اقدامی که دشمن را می‌ترساند و پیروزی به ارمغان می‌آورد.

فرمانده نیروی قدس سپاه با بیان اینکه مردم و مجاهدان غزه با وجود محاصره، ابزارهایی برای عزت، دفاع و جهاد، خلق می‌کنند، خطاب به رزمندگان مقاومت گفت: ای فرماندهان اتاق عملیات مشترک، حماسه جدیدی در تاریخ نبرد رقم زدید و مجدداً ثابت کردید که می‌توانید هیمنه دشمن را در هم شکنید و آن را شکست دهید.

سردار قاآنی خاطر نشان کرد: شما با همکاری و اتحاد خود، توانستید پیروزی دیگری به پیروزی‌های قبلی خود اضافه کنید. این پیروزی‌ها، گام‌های ثابتی به سمت پیروزی نهایی است. ایران هم همچنان از ملت و مقاومت فلسطین، حمایت خواهد کرد. ایران به تقویت محور مقاومت ادامه خواهد داد تا رژیم صهیونیستی از سرزمین فلسطین، ریشه‌کن شود.

وی در پایان از رزمندگان حزب الله لبنان و همه گروه‌های مقاومت به خاطر ایستادگی در برابر دشمن صهیونیستی قدردانی کرد.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdccxoqs12bqix8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما