تاریخ انتشاردوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰
وزیر ورزش و جوانان گفت: کارهای اجرایی نیاز به زمان بیشتری دارد و بعد از برگزاری جلسه با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ قرار شد که گزارش تفصیلی‌تری درخصوص اقدامات اجرایی وزارت ورزش ارائه کنیم.
اظهارات وزیر ورزش‌ پس از حضور در جلسه کمیسیون اصل نود
به گزارش خبر24، سیدحمید سجادی امروز بعد از حضور در جلسه کمیسیون اصل ۹۰ اظهار داشت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ به ویژه پژمان‌فر با رهنموندهای خوبی که داشتند به وزارت ورزش و جوانان کمک می‌کنند و از نظرات دوستانی که نقش نظارتی دارند همیشه استفاده خواهیم کرد.

وی افزود: جلسه پیش در بهمن‌ماه سال پیش با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ برگزار شد و به واسطه سانحه‌ای که پیش آمد نتوانستیم جلسه بعدی را به موقع تشکیل دهیم. امروز توفیق حاصل شد به اتفاق برخی از معاونین و مدیران در این کمیسیون حاضر شدیم و گزارشی را درخصوص اقدامات صورت گرفته و کارهایی که در حوزه‌های مختلف انجام دادیم ارائه شد.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: کارهای اجرایی نیاز به زمان بیشتری دارد و بعد از برگزاری جلسه با اعضای کمیسیون اصل ۹۰ قرار شد که گزارش تفصیلی‌تری درخصوص اقدامات اجرایی وزارت ورزش ارائه کنیم. به فوریت در خدمت دوستان در کمیسیون اصل ۹۰ خواهیم بود که گزارش با جزییات بیشتر ارائه شود. نکات خوبی نیز امروز در جلسه عنوان شد که بایستی پاسخ مکتوب آماده کنیم.

سجادی ادامه داد: برگزاری این نوع جلسات را به فال نیک می‌گیرم و این خصوصیت کار اجرایی است که بعضا با مشکلاتی مواجه شود. سعی می‌کنیم با استفاده از رهنمون‌ها و نظرات کارشناسی مشکلات را برطرف کنیم. نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصاره فضائل مردم هستند و قطعا در هر کمیسیون و یا فراکسیونی که حاضر می‌شویم یقین داریم استفاده از نظرات دوستان به سود ورزش کشور خواهد بود.

وی اظهار داشت: ما نیز سعی می‌کنیم که با اهتمام ویژه تک تک نظرات و دیدگاه ها را مدنظر قرار دهیم که هم پیش مردم و پیش خدمت‌گذاران جمهوری اسلامی روسفید باشیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جایگاه ورزش و جوانان در برنامه هفتم خاطرنشان کرد: در جلسات هیات دولت تمام تلاش ما این است که بهترین اتفاقات در برنامه هفتم برای حوزه ورزش و جوانان رخ دهد. درحال همکاری با دوستان در هیات دولت هستیم که برخی از احکام مالی را نیز برای وزارت ورزش و جوانان درنظر بگیرند. افزایش سرانه ورزشی یکی از مسائلی است که در برنامه هفتم به آن ویژه پرداخت شده است و درصورت تصویب به صورت قانون به آن خواهیم پرداخت.

پژمان‌فر رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای در این کمیسیون با حضور سجادی و معاونین وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: در این جلسه درخصوص مسائل فدراسیون‌ها، ساخت‌وسازهای اماکن ورزشی و موضوعات دیگر که با کمیسیون اصل ۹۰ مکاتبه شده بود با وزیر ورزش و معاونین وی گفت‌وگو کردیم.

وی افزود: در صورت‌جلسه‌ای که آماده شده بود ۲۶ مورد را داشتیم که با وزیر ورزش و دیگر معاونین به گفت‌وگو بنشینیم. گزارشی از سوی وزارت ورزش درخصوص مکاتبات و شکایات واصل شده به کمیسیون اصل ۹۰ ارائه شد و قرار است تا دو هفته دیگر گزارش مجددی درخصوص مسائل مطرح شده ارائه شود. تلاش ما این است که مشکلات مطرح شده را با کمک وزارت ورزش و جوانان حل و فصل کنیم.

منبع: فارس
24-news.ir/vdce7o8znjh8w7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما