تاریخ انتشارسه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۶
نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه نیروی دریایی ما با تجهیزات بومی در آبراه‌های بین المللی حضور می‌یابد و در یک مورد همانند ناوگروه ۸۶ دور دنیا را طی می‌کند نشان از قدرتمندی این نیروی نظامی است.
نمایش قدرتمندانه نیروی دریایی ارتش در آبراه‌های بین المللی با تجهیزات بومی
ابوالفضل ابوترابی، نماینده نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبر۲۴، با اشاره به ماموریت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش گفت: انجام موفق مأموریت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدامی غرورآفرین و مایه افتخار است.

وی افزود: اینکه نیروی دریایی ما با تجهیزات بومی در آبراه‌های بین المللی حضور می‌یابد و در یک مورد همانند ناوگروه ۸۶ دور دنیا را طی می‌کند نشان از قدرتمندی این نیروی نظامی است.

این نماینده مجلس اظهار داشت: این میزان پیشرفت و حضور در آبراه‌های بین المللی در سطح نیروی دریایی ارتش‌های قدرتمند جهان است که نیروهای مسلح ما به این سطح از پیشرفت رسیده‌اند.

ابوترابی خاطر نشان کرد: تجهیزات نیروی دریایی ارتش ما چه در بخش مخابراتی و چه در سایر بخش‌ها، امروز در سطح جهانی است و شناورهای بومی ما توان حضور در اقیانوس‌ها در زمان‌های طولانی را دارد و این نشان‌دهنده پیشرفت ما در این حوزه است.

وی در ادامه بیان کرد: علاوه بر این، ما از نیروهای متخصص نظامی در حوزه دریایی برخورداریم که تکمیل‌کننده این توان فنی در حوزه تجهیزات است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به اعضای ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش خداقوت می‌گویم و این موفقیت بزرگ را به رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.

گفتنی است، ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش پس از یک مأموریت یک‌ساله، طی چند روز اخیر به کشور بازگشته است و مراسم استقبال رسمی از این دلاورمردان امروز در مراسمی باشکوه برگزار شد.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdci53azwt1aru2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما