تاریخ انتشارسه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶
در معاملات ۲۴ ساعت گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین به ۲۷هزار و ۳۲۹ دلار رسید.
قیمت بیت کوین امروز چند بود
به گزارش خبر24، بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۱۹.۷۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۸۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از بیت کوین در لحظه انتشار خبر با قیمت ۲۷,۳۲۹ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۲,۶۹۰ تومان معادل ۱,۴۴۰,۰۰۸,۷۰۰ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۰.۶۷ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۸۱% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November ۲۰۲۱) معادل ۶۸,۶۶۴.۱۶ دلار بوده که همینک %۶۰.۱۹ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بیت کوین ۱۹.۳۸ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بیت کوین معامله می‌شود، صرافی ATAIX با سهم %۹۳.۱۶ از حجم معاملات روزانه است.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۸.۴۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۴۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از اتریوم در لحظه انتشار خبر با قیمت ۱,۸۵۲.۳۳ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۲,۶۰۰ تومان معادل ۹۷,۴۳۲,۶۴۴ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۴.۴ میلیارد دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۹۵% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت اتریوم در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۰(۱۰ November ۲۰۲۱) معادل ۴,۸۵۱.۱۱ دلار بوده که همینک %۶۱.۸۱ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش اتریوم ۱۲۰.۲۷ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۱۲۰.۲۷ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن اتریوم معامله می‌شود، صرافی WBF Exchange با سهم %۹۹.۸۷ از حجم معاملات روزانه است.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۸.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۴ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از بایننس کوین در لحظه انتشار خبر با قیمت ۳۱۳.۷۴ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۲,۶۹۰ تومان معادل ۱۶,۵۳۱,۲۸۳ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۳۴۳.۹۱ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۸۷% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت بایننس کوین در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰(۱۰ May ۲۰۲۱) معادل ۶۸۷.۵۹ دلار بوده که همینک %۵۴.۳۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش بایننس کوین ۱۵۵.۸۶ میلیون و تعداد کل واحدهای آن ۲۰۰ میلیون خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن بایننس کوین معامله می‌شود، صرافی Hydax Exchange با سهم %۹.۳۳ از حجم معاملات روزانه است.

دوج کوین

دوج کوین با نماد اختصاری DOGE یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۸ بازار قرار داشته و سهم ۰.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

هر واحد از دوج کوین در لحظه انتشار خبر با قیمت ۰.۰۷۳۲۴۱ دلار، با احتساب نرخ تتر ۵۲,۶۸۴ تومان معادل ۳,۸۵۸ تومان معامله می شود و حجم مبادلات روزانه آن ۱۹۲.۱۷ میلیون دلار است. قیمت در ۲۴ ساعت اخیر ۱.۷۸% افزایش یافته است.

بالاترین قیمت دوج کوین در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰(۰۸ May ۲۰۲۱) معادل ۰.۷۳ دلار بوده که همینک %۸۹.۹۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحدهای در گردش دوج کوین ۱۳۹.۴۶ میلیارد و تعداد کل واحدهای آن ۱۳۹.۴۶ میلیارد خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن دوج کوین معامله می‌شود، صرافی Thodex با سهم %۱۲.۰۶ از حجم معاملات روزانه است.
24-news.ir/vdciq3azpt1aru2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما