تاریخ انتشارسه شنبه ۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰
برای ورود به بازار کار تخصصی، ارتقای شغلی یا همکاری با شرکت‎های خارجی، چه راه‌هایی را امتحان کردید؟
ماجرای دریافت حقوق دلاری در ایران چیست؟
به گزارش خبر24، کاردیکس، پلتفرم ارائه دهنده کوچینگ شغلی(مشاوره شغلی) است که در سال‌های گذشته با نام تلنت‌‌‎کوچ در حوزه مشاوره شغلی و کاریابی فعالیت می‌کرد.

نتایج تحقیقات آخرین‌خبر نشان می‌دهد از ابتدای سال ۱۴۰۲ تلنت کوچ با هدف تبدیل شدن به اولین و بزرگترین پلتفرم ارائه‌دهنده خدمات کوچینگ و منتورینگ شغلی، ‌اقدام به تغییر نام برند و خدمات حوزه جذب و استخدام خود نموده است.

کارجویان با هر سطح تخصص و سابقه کاری می‌توانند با استفاده از خدمات کوچینگ و منتورینگ شغلی کاردیکس، ورود به بازار کار تخصصی و یا ارتقای شغلی خود را تضمین کنند.

کاردیکس با همکاری مدیران و متخصصین برتر داخل و خارج از کشور در حوزه‌های مختلف از جمله منابع انسانی(جذب و استخدام) اقدام به ارائه راهکار‌های ورود به بازار کار و یا ارتقای شغلی کرده.

شما با استفاده از خدمات کاردیکس علاوه بر دریافت خدمات تخصصی مشاوره شغلی، بر اساس ارزیابی متخصصین در جلسات مشاوره، به مدیران جذب و استخدام داخل و خارج از کشور معرفی خواهید شد تا فرآیند ورود به بازارکار یا ارتقای شغلی شما به میزان قابل توجهی در کوتاه‌ترین زمان و کمترین هزینه تسهیل یابد. 
 

خدمات کوچینگ شغلی کاردیکس به شرح زیر است :

۱- طراحی مسیر شغلی 
تصمیم گیری بین علاقه، استعداد و پتانسیل کاری از بین تخصص‌های موجود کار راحتی نیست. شما بر اساس علایق و اهداف خود ارزیابی خواهید شد و در ادامه متناسب‌ترین مشاغل توسط متخصصین کاردیکس به شما پیشنهادمی‌گردد. طراحی مسیر شغلی کمک شایانی به تازه فارغ التحصیلانِ جویای کار می‌نماید. همین حالا مسیر شغلی اختصاصیت رو دریافت کن.

۲- ارزیابی رزومه فارسی / لینکدین 
بر اساس اهداف توسعه مسیر شغلی، سوابق کاری، مهارت‌ها و نقاط قوت شما، رزومه و یا لینکدین شما ارزیابی شده و در ادامه راهکار‌های لازم جهت بهبود آن ارائه خواهد شد.

نتایج تحقیقات آخرین خبر نشان می‌دهد مدیران ارشد درخواست شغلی ارسال نمی‌کنند، بلکه توسط مدیران جذب و استخدام شناسایی می‌شوند.
لذا ارزیابی لینکدین می‌تواند کمک قابل توجهی برای ارتقای برند شخصی و تسهیل فرآیندِ استخدام آن‌ها شود. همین الان رزومه خودت رو با مدیران برتر جذب و استخدام ارزیابی کن.

۳- ارتقای شغلی
منتورینگ شغلی برای متخصصینی که نیازمند دریافت نقشه راه شغلی و ارزیابی دانش فنی برای رسیدن به اهداف خود در توسعه مسیر حرفه‌ای هستند، اهمیت شایانی دارد. همین الان از متخصصین برتر مشاوره ارتقای شغلی دریافت کن
 کاردیکس علاوه ارائه خدمات کوچینگ شغلی، کارجویان و متخصصین را به کارفرمایان برتر کشور معرفی می‌کند.

۴- آمادگی برای مصاحبه منابع انسانی
در این راهکار با جلسات آزمایشی مصاحبه و ارزیابی‌های انجام شده، استراتژی شخصی سازی شده خود را جهت موفقیت در مرحله مصاحبه منابع انسانی دریافت خواهید کرد.

۵- آمادگی برای مصاحبه تکنیکال
مصاحبه تکنیکال یا همان مصاحبه فنی همانند یک آزمون جامع عمل می‌کند که شما اطلاع نخواهید داشت که در کدام مهارت تخصصی ارزیابی خواهید شد. در این راهکار جلسات آزمایشی مصاحبه با هدف ارزیابی و ارائه نقاط قابل بهبود در دانش تخصصی شما برگزار خواهد شد.

کارجویان و متخصصین با کد تخفیف hikardix می‌توانند با ۱۰ درصد تخفیف تا ۱۵ خرداد ماه اقدام به رزرو جلسه با متخصص مورد نظر خود نمایند و علاوه بر دریافت خدمات تخصصی کوچینگ شغلی، به مدیران برتر جذب و استخدام کشور نیز معرفی شوند.

منبع: آخرین خبر
24-news.ir/vdccooqs02bqix8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما