تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۳
یوونتوس با نتیجه 4-1 مغلوب میزبان خود امپولی شد تا در مکان هفتم سری آ قرار بگیرد.
شب تحقیر و سقوط بیانکونری
به گزارش خبر24، یوونتوس در شرایطی مقابل امپولی به میدان رفت که با کسر 10 امتیاز از رتبه دوم به رتبه هفتم سقوط کرده بود. شوک حاصل از این اتفاق در عملکرد امشب شاگردان مکس آلگری تاثیر زیادی داشت و آنها نتوانستند عملکرد چندان خوبی مقابل حریف خود به نمایش بگذارند و با شکست 4-1 زمین بازی را ترک کردند.


دیدار دو تیم از ساعت 22:15 در ورزشگاه کارلو کاستلانی آغاز شد و میزبان توانست نیمه اول را با برتری 2-0 به پایان برساند.

فدریکو گاتی در دقیقه 7 اولین موقعیت جدی بازی را روی دروازه امپولی خلق کرد اما دوشان ولاهوویچ قدر پاس او را ندانست و ضربه او را گوگیلمو ویکاریو به راحتی مهار کرد. گاتی 5 دقیقه دیگر موفق شد خودش دروازه حریف را باز کند اما داور به دلیل خطا روی بازیکن امپولی این گل را مردود اعلام کرد.


میزبان کم کم از زیر فشار خارج شد و در دقیقه 13 توانست صاحب یک ضربه پنالتی شود. گوگیلمو ویکاریو با خطا نیکولو کامبیاقی را داخل محوطه جریمه سرنگون کرد تا داور به سود امپولی اعلام پنالتی کند. فرانچسکو کاپوتو پشت این ضربه ایستاد و آن را به گل اول تیمش تبدیل کرد.

روی یک ارسال کرنر شاهد بی‌نظمی فاحشی در خط دفاعی یووه بودیم که به یک ضربه ناگهانی و واکنش خوب شزنی منجر شد؛ این اما پایان کار نبود و سباستین لوپرتو در دهانه دروازه ریباند این توپ را در دقیقه ۲۱ به گل دوم میزبان تبدیل کرد. شاگردان آلگری جز موقعیتی که برمر در دقیقه 25 از دست داد شانس دیگری برای باز کردن دروازه حریف نداشتند تا با شکست 2-0 راهی رختکن شوند.

کاپوتو، زننده گل اول امپولی تنها 3 دقیقه بعد از شروع نیمه دوم کار را 3-0 کرد. جین آکپرو آکپا در دقیقه 48 بعد از یک توپ‌گیری مقتدرانه و پیمودن چند متر وارد محوطه جریمه شد. پاس در عرض کوتاه او در دهانه دروازه به کاپوتو رسید و این بازیکن با ضربهای نرم گل سوم را برای امپولی به ثمر رساند.

دقایقی بعد از گل امپولی یوونتوس روی شوت سنگین ولاهوویچ میتوانست به گل اول برسد اما این ضربه با اختلافی اندک از بالای دروازه راهی اوت شد. شاگردان آلگری که با توجه به کسر 10 امتیاز دیگر نایی برای جنگیدن نداشتند تا آخرین لحظات در جبران گل‌های خورد ناکام بودند تا اینکه فدریکو کیه‌زا در دیقه 85 اولین گل تیمش را به ثمر ساند. او با یک شوت روی پای زیبا از سمت راست محوطه جریمه پاس آدرین رابیو را به گل اول میهمان تبدیل کرد.

امپولی بعد از این گل دوباره چهره تهاجمی به خود گرفت تا اجازه ادامه حمله و کامبک را به حریف ندهد؛ این تاکتیک میزبان به گل چهارم آنها نیز انجامید؛ گلی که پیکولی روی تعلل مدافعان یوونتوس در دقیقه 90+2 با یک بغل پای دقیق به گوشه سمت راست دروازه به ثمر رساند، در حالی که شزنی فقط یک تماشاگر بود.

یوونتوس که با کسر 10 امتیاز 59 امتیازی شده بود با قبول این شکست شانس صعود دو پله‌ای در جدول را از دست داد تا در آستانه بازی حساس با میلان در مکان هفتم قرار بگیرد.
24-news.ir/vdcgwy9qwak9xq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما