تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
پنج مرزبان در سراوان سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند.
دوستان و دشمنان رسانه‌ای شهدای مرزبان​​​​​​​
به گزارش خبر24، بیست و نهم اردیبهشت ماه، پنج تن از غیورمردان مرزبان در مرز سراوان سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار و گروهم های تروریستی به شهادت رسیدند.
روز یکشنبه  گروهکی از اشرار مسلح در تلاش برای ورود به کشور با مقاومت مرزبانان دلیر برجک مرزبانی «مزه سر» هنگ مرزی سراوان روبه رو شدند که در این درگیری متاسفانه گروهبان یکم شهید «حسین بادامکی»، گروهبانیکم شهید «علی غنی با تدبیر»، سرباز وظیفه شهید «محمد جمالزاده»، سرباز وظیفه شهید «یونس سیفی نژاد» و سرباز وظیفه شهید «ناصر حیدری» به شهدات ریسدند.
برخی منابع خبری مجازی بعد ها مدعی شدند که «جیش العدل» گروهک تروریستی بود که عامل این حمله مسلحانه بوده است.
این اقدام مسلحانه دشمنان کشور موجب شد تا مردم ایران داغدار از دست دادن مدافعان باغیرت و جوان کشور بشوند. پس از اعلام خبر شهادت مرزبانان، فضای مجازی بستر واکنش های دلدادگان به شهدا و عاشقان وطن شد.


اینها نمونه کوچکی از ارادت کاربران فضای مجازی به شهدای مرزبان بوده که اینگونه از آنها حمایت کردند. علاوه بر این روز گذشته ویدیویی منتشر شد که لحظات اعلام خبر شهادت محمد جمال زاده به پدرش را  نشان میداد.

در این ویدیو پدر بشدت بی‌تابی کرده و برای فرزندش عزاداری میکند. کاربران نسبت به این ویدیو نیز واکنش نشان داده و با پدر شهید همدردی کردند.
 


 اما آنسوی مرزها گروهک تروریستی دیگر با سابقه ترور 17 هزار ایرانی، قاتلان مرزبانان را جوانان آزادی‌خواه معرفی کرده و به غیورمردان مرزبان کشور جسارت کرده است.
سازمان «منافقین» در سایت رسمی خود از اقدام به جسارت به شهدا کرده و با پوشش اطلاعیه گروهک تروریستی و عامل حمله به مرزبانان، به آنها رسمیت  بخشیده و باردیگر دشمنی خود با ایران و مردم را به نمایش گذاشته است.
 

 

علاوه ‌بر این بسیاری از چهره های رسانه ای معاند نیز به خیال فریب مردم، شهادت مرزبانان مظلوم را تسلیت گفتند. البته این رویکرد پیشتر توسط لیدر های رسانه ای اغتشاشات 1401، اجرا شده بود. افرادی همچون علی کریمی، با استفاده از تصاویر شهدا و خاطرات آنها، سعی میکردند تا جنبش باطل«زن زندگی آزادی» را به شهدا منتسب کنند.
24-news.ir/vdcc4oqs02bqis8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما