تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۲:۰۰
کریستیانو رونالدو مدعی شد لیگ حرفه‌ای عربستان به‌مرور زمان به یکی از پنج لیگ برتر جهان تبدیل می‌شود.
اظهار نظر عجیب رونالدو درباره لیگ عربستان!
به گزارش خبر24 به نقل از ساکرنت، دیدار حساس النصر و الشباب در هفته بیست‌وهشتم رقابت‌های لیگ عربستان با پیروزی سه بر دو النصر به پایان رسید. کریستیانو رونالدو موفق شد گل سوم و پیروزی‌بخش النصر را به ثمر رساند تا بار دیگر ارزش‌هایش را نشان دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، کاپیتان تیم ملی پرتغال ژانویه گذشته با قراردادی به النصر پیوست که بر اساس برخی گزارش‌های خبری ارزش آن بیش از ۲۰۰ میلیون یورو برآورد می‌شود. این بازیکن ۳۸ساله در اظهار نظری عجیب مدعی شد کیفیت مسابقات عربستان در مدت کوتاهی که او در آن حضور داشته، بهبود یافته است.

کریستیانو رونالدو به شبکه SSC عربستان گفت: النصر روز به روز بهتر می‌شود و لیگ عربستان نیز در حال بهترشدن است و سال آینده حتی بهتر از این خواهد بود. فکر می‌کنم این لیگ جزو پنج لیگ برتر جهان خواهد بود اما آنها به زمان، بازیکنان بهتر و زیرساخت‌های بیشتر نیاز دارند تا به این هدف برسند. معتقدم که این کشور ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد. افراد شگفت‌انگیزی اینجا هستند و سطح لیگ به نظر من عالی است.

چندی پیش یک منبع خبری به رویترز گفت که باشگاه الهلال ریاض پیشنهادی رسمی برای جذب لیونل مسی ارائه کرده و منتظر پاسخ این فوق ستاره است.

 

منبع: ايسنا
24-news.ir/vdchiwnzk23niid.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما