تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
امکان پرد اخت خلافی خودرو به سریع‌ و ساده‌ترین شیوه ممکن، بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، توسط آیتول فراهم شد.
امکان پرداخت خلافی خودرو بدون نیاز به شناسه فراهم شد
به گزارش خبر24، بر این اساس، مالکان خودرو که تمایل دارند جرائم رانندگی خودروی خود را از طریق آیتول پرداخت کنند، می‌توانند به وبسایت itoll.com  مراجعه و از میان خدمات متنوع خودرویی که این برند به کاربرانش ارائه می‌دهد، خدمت «استعلام و پرداخت خلافی خودرو» و پس از آن یکی از دو ‌آیتم خلافی با جزئیات یا خلافی تجمیعی (بدون جزئیات) را انتخاب و مراحل استعلام و پرداخت را طی کرده و جریمه خود را با چند کلیک پرداخت کنند.

آیتول این امکان را برای کاربرانش فراهم آورده است تا با لمس گزینه «پرداخت» به درگاه‌های الکترونیکی پرداخت عوارض وبسایت راهور ناجا متصل شده و از امکان تسویه آنی و لحظه‌ای جریمه برخوردار شوند. گفتنی است که پرداخت به این شیوه سبب می‌شود تا سوابق فعالیت‌ کاربران در پروفایل کاربری‌ آنها ثبت و پرداخت‌های آتی انها از طریق این سامانه تسهیل شود.

می‌توان گفت که آیتول امکانی را فراهم آورده است تا کاربران، بدون دردسر و پیچیدگی‌های معمول سایت‌های دولتی که نیاز به پروسه ثبت نام و احراز هویت سخا دارند، تنها با وارد کردن شماره موبایل و شماره پلاک خودرو، نسبت به پرداخت خلافی خودرو و تسویه اقساطی یا یک جا اقدام کنند. کافیست گزینه «استعلام خلافی با جزئیات» را انتخاب کنند تا خلافی خودرو در کمتر از چند دقیقه و با حداقل هزینه (بسیار کمتر از پلیس 10+) پرداخت شود. کاربرانی که شناسه قبض خلافی ماشین خود را در اختیار دارند نیز از پرداخت تعرفه مصوب (۵۲۰۰ تومان) استعلام خلافی معاف خواهند بود.

آیتول به عنوان سامانه یکپارچه ارائه خدمات خودرویی، در راستای تحقق وعده برند خود که پاسخ به تمام دغدغه‌های خودرویی کاربران است، خدمات خودرویی متنوعی را اعم از، استعلام نمره منفی گواهینامه، پرداخت عوارض سالیانه و آزادراهی خودرو، تسویه جریمه دیرکرد طرح ترافیک و... را در کنار فروش بیمه به شیوه یک جا و اقساطی به کاربران ارائه می‌دهد. ضمن اینکه از طریق آیتول شاپ، نیاز کاربرانش را به باتری، روغن موتورو سایر قطعه و تجهیزات خودرویی را تامین می‌کند.

اگر شما هم علاقمند هستید تمام خدمات خودرویی را از طریق یک سامانه دریافت کنید، به وبسایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه کنید.

منبع: اقتصاد آنلاین
24-news.ir/vdcir3azwt1arr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما