تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴
ریکاردو ساپینتو در مصاحبه پیش از بازی به بازیکنان تیم و هم چنین تماشاگران تیم پیام داد که ممکن است، دربی حذفی آخرین حضورش در اردوی تیم آبی باشد.
دربی ۱۰۱ بازی آخر ساپینتو در استقلال؟
به گزارش خبر24، نه فقط برای ریکاردو ساپینتو بلکه ممکن است برای برخی از بازیکنان استقلال هم فردا آخرین حضور در ترکیب تیم آبی باشد.

باشگاه استقلال اعلام کرده که می‌خواهد قرارداد ساپینتو را تمدید کند اما هنوز قرارداد رسمی میان دو طرف امضاء نشده است و یک پای مذاکرات می‌تواند نتیجه منفی به دنبال داشته باشد.

ریکاردو ساپینتو در بخشی از مصاحبه‌اش گفت: «همه آن شور و علاقه و شخصیتی که داریم و قلبمان را برای این بازی بگذاریم. باید این دربی را طوری بازی کنیم که انگار آخرین بازی عمرمان است و من احساس می‌کنم تیمم اینگونه است. بازیکنان منتظر این دیدار هستند.»

ساپینتو این موضوع را به این خاطر به شاگردانش می‌گوید و در کنفرانس خبری پیش از بازی روی آن تاکید کرد که ممکن است به حقیقیت بپیوندد و اگر قرار است حقیقی شود، پس چه بهتر است آنها با قهرمانی اردوی تیم را ترک کنند.

این وعده‌ای است که همه استقلالی ها به خود داده‌اند. باید بازی چهارشنبه شب را ببریم و قهرمان شویم چون ممکن است این آخرین حضورمان در اردوی تیم آبی باشد.

منبع: روزنامه خبر ورزشی
24-news.ir/vdcir3azvt1ar32.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما