K_SECTION_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][25] = '{POLL_SECTION_BLOCK}'; ?> اعتراض استقلالی‌ها به گل پرسپولیس | خبر24
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۳
اشک دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل استقلال درآمد.
اعتراض استقلالی‌ها به گل پرسپولیس
به گزارش خبر24، هنگام توقف دیدار استقلال و پرسپولیس در دقیقه ۹۷ (نیمه اول وقت‌های تلف شده) روزبه چشمی قائدی را به کنار خط فراخواند و با جدیت خاصی نکات فنی را به او تذکر داد.

* در دقیقه ۱۰۱ ضربه سرفرشاد فرجی به شکلی خطرناک از کنار دروازه حسینی رد شد.در این صحنه روی ماتا با عصبانیت بر سر بازیکنان استقلال فریاد می‌زد.

* در دقیقه ۱۱۰ سید حسین حسینی لحظاتی روی زمین افتاد تا بازی از جریان بیفتد.

* امید عالیشاه پس از به ثمر رساندن گل دوم پرسپولیس در دقیقه ۱۱۵ با یک ضربه ایستگاهی مستقیم با درآوردن پیراهن خود، به سمت هواداران دوید و شادی‌اش را با آن ها تقسیم کرد.

* کادرفنی و نیمکت‌نشین‌های استقلال پس‌ از آن گل اعتقاد داشتند خطای منجر به گل درست نبود و به این ترتیب به داور اعتراض کردند.

* پس از گل دوم پرسپولیس، روی ماتا مربی استقلال در اعتراض به تصمیم داور در اعلام خطا به سود پرسپولیس برای داور دست زد. در ادامه بهزاد غلامپور نیز به کنار خط آمد و پس از شوت کردن یک بطری آب به درون زمین برای داور دست زد. سپس بیژن طاهری نیز به جمع آنها اضافه شد و ضمن دست زدن برای داور، نیمکت‌نشینان استقلال را بلند و دعوت به دست زدن برای داور کرد. اعضای تیم استقلال برای لحظاتی به صورت گروهی برای داور بازی دست زدند!

* سهیل مهدی مسؤول مسابقات سازمان لیگ پیش از شروع دوباره بازی سعی در آرام کردن روی ماتا داشت.

* در دقیقه ۱۱۸، پیروانی و گل محمدی در واکنش به تصمیم داور در عدم اعلام خطای سیلوا، به شدت اعتراض کردند و بالاپایین پریدند!

* حجت کریمی و همراهانش در ثانیه‌های پایانی بازی با تماشا کردن صحنه گل دوم پرسپولیس از طریق موبایل‌های خود، عملکرد زاهدی فرد را در این صحنه به نقد کشیدند.

* هنگام تعویض پرسپولیس در لحظات آخر بازی، سروش رفیعی به کنار خط آمد و هم‌تیمی‌هایش را تشویق کرد که سهیل مهدی به او تذکر داد به نیمکت تیمش برگردد.

* در لحظات پایانی بازی محمد محبی در کنار خسرو حیدری بازی را از کنار خط با استرس بالا دنبال می‌کرد.

* بازیکنان و دیگر اعضای تیم پرسپولیس بیرانوند را روی دست‌های‌شان به هوا پرتاب کردند! دروازه‌بان پرسپولیس از شدت شادی اشک شوق ریخت.

* بازیکنان پرسپولیس دور زمین دور افتخار زدند. این درحالیست که بازیکنان استقلال، مغموم و ناراحت زمین را ترک کردند.

* سکوهای قرمز با حضور شاگردان گل‌محمدی، به سبک ایسلندی پرسپولیس را تشویق کردند.

* بهرنگ علوی که در جشن قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر هم وارد زمین شده بود قصد داشت به زمین برود که این رفتار مورد انتقاد خبرنگاران قرار گرفت.

* ماموران انتظامی برای دقایقی مانع ورود حسین شهریاری، عضو هیات مدیره پرسپولیس به داخل زمین شدند.

* درحالیکه تمام سکوهای قرمز از جمعیت پر بود، هواداران استقلال اقدام به ترک ورزشگاه کردند. با این حال تعدادی زیادی از استقلالی‌هاروی سکوها نشسته بودند و با ناراحتی درون زمین را تماشا می‌کردند.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcjxyevxuqetyz.fsfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما