تاریخ انتشاريکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹
شبکه پنج سیما به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد ویژه‌برنامه «قرار» را با حضور مهمانان مختلف و بخش‌های گوناگون روانه آنتن می‌کند.
ویژه برنامه‌های شبکه پنج در نیمه خرداد
به گزارش خبر۲۴، برنامه «قرار» کاری از گروه معارف شنبه و یکشنبه ساعت ۲۱ با محوریت پرداختن به سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد به روی آنتن می‌رود.
 
اجرای این برنامه را احمد علوی بر عهده دارد. رضا استاد محافظ شخصی امام خمینی (ره)، آیت‌ا… محسن اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری و سایه رحیمیان شاعر مهمانان روز یکشنبه این برنامه هستند. همچنین «قرار» روز دوشنبه را محمدعلی مقدم فعال انقلابی، آیت‌ا… اراکی و مرتضی حیدری آل‌کثیر شاعر همراهی می‌کنند. بازپخش این برنامه روز بعد ساعت ۱۲:۳۰ خواهد بود.
 
همچنین مستند «احیاگر قرن» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهروز ناصری در خلال گفتگو با اندیشمندان و شخصیت‌های مذهبی دانشگاهی و اجتماعی منطقه بالکان، به تاثیر شخصیت حضرت امام (ره) بر مسلمانان این منطقه می‌پردازد. این مستند که در دفتر نمایندگی صداوسیما در بوسنی و هرزگوین ساخته شده یکشنبه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ پخش می‌شود.
 
«خورشید عالم‌تاب» مستندی پیرامون محل تولد و زندگی امام خمینی (ره) و خانواده گرامی‌شان در شهر‌های خمین و نجف به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید جواد میری نیز یکشنبه ۱۴ خرداد ساعت ۱۶ روانه آنتن خواهد شد.
 
مستند «بی انتها» در گفتگو با شخصیت‌های مختلف و کارشناسان علوم سیاسی به تاریخچه و تحلیل مبارزات بنیان‌گذار انقلاب اسلامی می‌پردازد. این مستندِ تاریخ سیاسی یکشنبه ساعت ۱۰:۱۵ در جدول پخش برنامه‌های شبکه پنج قرار دارد.
 
پایان پیام/
24-news.ir/vdcfexdyvw6dmya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما