تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵
باشگاه پرسپولیس با قهرمانی در هر دو جام لیگ برتر و جام حذفی دچار مشکل مالی بزرگی شده است. پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی این باشگاه باید پاداش زیادی به اعضای تیم فوتبال این باشگاه بپردازد.
مشکل بزرگ پرسپولیس بعد از دو قهرمانی مهم!
به گزارش خبر24، طبق قرارداد بازیکنان پرسپولیس، قهرمانی در لیگ برتر 10 درصد مبلغ قرارداد و قهرمانی در جام حذفی 5 درصد مبلغ قرارداد هر بازیکن به عنوان پاداش به آنها تعلق می‌گیرد که با قهرمانی سرخ‌پوشان در هر دو جام، این باشگاه باید به بازیکنانش 15 درصد از مبلغ قرارداد را پاداش بدهد.

از طرف دیگر برخی از بازیکنان پرسپولیس پاداش‌هایی نظیر ملی‌پوش شدن به مبلغ یک میلیارد تومان، پاداش حضور در بیش از 55 درصد بازی‌ها به مبلغ یک میلیارد تومان و پاداش رضایت مدیرعامل و سرمربی به مبلغ یک میلیارد تومان را در قراردادهای خود دارند. این مسئله باعث شده تا این باشگاه دچار گرفتاری مالی بزرگی شود.

به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید مبلغی در حدود 100 میلیارد تومان برای تسویه حساب با بازیکنان و همچنین پرداخت پاداش قهرمانی به آنها فراهم کند و این خارج از مبالغی است که این تیم برای عقد قرارداد برای فصل جدید با بازیکنان خواهد بود.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcb5gb85rhbf0p.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما