تاریخ انتشارشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰
رسانه‌های اوکراینی ضمن اشاره به فعال شدن هشدار هوایی در مناطق وسیعی از شرق این کشور، گزارش دادند که صدای انفجارهای متعددی در شهر بندری اودسا شنیده می‌شود.
هشدار حمله هوایی در اوکراین و انفجارهای متعدد در اودسا
به گزارش خبر24، همزمان با صدور هشدار حمله هوایی در چهار منطقه از شرق و جنوب اوکراین در بامداد شنبه، منابع محلی از شنیده‌شدن صدای انفجارهای متعدد در شهر بندری «اودسا» خبر می‌دهند.
طبق گزارش‌ها، هشدار هوایی و آژیرهای خطر حملات موشکی در مناطق «چرنیهوف»، «سُومی»، «پولتاوا» و «کرووهراد» در شرق و جنوب اوکراین به صدا درآمده است.
به نوشته خبرگزاری «اسپوتنیک»، فرماندهی عملیات جنوب اوکراین ادعا کرد که پدافند هوایی این کشور در حال مقابله با اهداف متخاصم پرنده در آسمان مناطق اودسا و میکولایف است.
رسانه‌های اوکراینی ضمن اشاره به شنیده‌شدن صدای مکرر انفجار در اودسا طی دو ساعت اخیر، گزارش دادند که مناطقی از این شهر دچار حریق شده است.
دقایقی پیش از این نیز وزارت تحول دیجیتال اوکراین اعلام کرد که در مناطق «دنیپرو پتروفسک»، «خارکیف» و همچنین بخش‌های تحت کنترل این کشور در «خِرسون» و «زاپروژیا» نیز هشدار هوایی صادر شده و حملات موشکی به وقوع پیوسته است.
روز گذشته بود که «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه ضمن اشاره به شکست خوردن جدیدترین ضدحمله کی‌یف علیه نیروهای این کشور، گفت که اوکراینی‌ها در این عملیات با تلفات سنگین مواجه شدند.
هشدار حمله هوایی در اوکراین و انفجارهای متعدد در اودسا
منبع: فارس
24-news.ir/vdcgzz9q7ak9wu4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما