تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۷
سخنگوی دولت گفت: بنا بر پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران برای کاهش هزینه‌های سفر خارج از کشور مدت اعتبار گذرنامه از پنج سال به ۱۰ سال افزایش می یابد.
افزایش اعتبار گذرنامه از پنج به ۱۰ سال
به گزارش خبر24، علی بهادری جهرمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت به خبرنگاران در این باره گفت: بخش زیادی از کالاهایی که در انبارها ذخیره می شود، مصرف دامی دارد و تمامی این کالاهای وارداتی از سوی سازمان استاندارد و سازمان دامپزشکی ارزیابی و آزمایش می شود و همچنین در انبارها مستمرا مورد آزمایش قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه طبیعی است که در حجم گسترده برخی آفت ها وجود داشته باشد اما این آفت ها ارزیابی و سم زدایی می شود، اظهار داشت: اما در خصوص موضوعات مختلف اجازه دهیم نهادهای تخصصی و کارشناسی نظر بدهند، ذهن مردم را مشوش نکنیم.

ساخت ۲۰۰ سینما طی ۲ سال

سخنگوی دولت در بخش دیگری از سخنان خود درباره افزایش شمار سینماهای ایران گفت: تعداد سینماهای موجود در کشور که در ابتدای دولت ۵۰۰ سینما بود ۲ سال گذشته به ۷۰۰ سینما رسید که این نشان دهنده افزایش بیش از ۳۰ درصدی تعداد سینماها است

بهادری جهرمی اظهار داشت که بنا بر پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران برای کاهش هزینه های سفر خارج از کشور مدت اعتبار گذرنامه از مدت ۵ سال به مدت ۱۰ سال افزایش می یابد.

دولت به استاندار سیستان و بلوچستان اختیارات ویژه داده است

وی خاطرنشان کرد: دولت برای استان سیستان و بلوچستان استاندار ویژه انتخاب کرده است و برای اولین بار هیات وزیران اختیارات ویژه به استاندار این استان برای پیگیری سریع تر نیازهای منطقه اعطا کرد تا پیشبرد امور مردم با سرعت بیشتر پیش رود.
24-news.ir/vdcf01dy0w6dmya.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما