تاریخ انتشارجمعه ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
باشگاه سپاهان در مورد بیانیه سازمان لیگ در مورد این باشگاه واکنش نشان داد.
واکنش باشگاه سپاهان به بیانیه سازمان لیگ
به گزارش خبر24، در پی انتشار بیانیه سازمان لیگ در خصوص قرارداد یکی از بازیکنان سپاهان، این باشگاه توضیحات زیر را ارائه کرد:

۱- در ابتدا اشاره می‌نماییم که در پی انتشار رای غیرقابل قبول کمیته انضباطی و به دنبال اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان پس از انتشار رای، برای همگان مشخص شد، آنچه که به عنوان تخلفات گسترده باشگاه سپاهان طی یک عملیات روانی-رسانه‌ای بی‌سابقه از آن یاد می‌شد، محلی از اعراب نداشته است.

۲-اما به استحضار می‌رساند، همان‌گونه که در اطلاعیه تفصیلی باشگاه سپاهان بیان گردید، این باشگاه نسبت به تحویل نسخه فیزیکی قرارداد اصلاح شده بازیکن خود _با امضای بازیکن_ اقدام نموده و حتی نسخه فیزیکی اولیه که مبلغ کارگزاری آن به صورت دستی اصلاح شده بود نیز در سازمان لیگ موجود می‌باشد؛ ضمناً در بند ۱۵ قرارداد قید شده است که در صورت تضاد بین متون انگلیسی و فارسی، متن فارسی ملاک می‌باشد. از مسئولین هم درخواست می‌شود، اصل هر دو نسخه قرارداد را در روز جلسه کمیته استیناف به این کمیته محترم ارائه نمایند.

۳- البته لازم به ذکر است باشگاه سپاهان به دلیل عدم عودت فایل پی دی اف قرارداد در سامانه ثبت سازمان لیگ، نتوانست این نسخه پی دی اف را اصلاح نماید.

۴- ذکر این نکته نیز لازم است که باشگاه سپاهان هیچ‌گونه وجهی را به طور مستقیم به کارگزار بازیکن پرداخت نمی‌کند و پرداخت حق کارگزاری از جمله تعهدات بازیکن می‌باشد.

۵- ضمنا در پایان از ملت شریف ایران به‌ویژه هواداران عزیز سپاهان به جهت قرارگرفتن ناخواسته در جریان جنگ رسانه‌ای سنگین در ماه‌های گذشته بر علیه باشگاه سپاهان _که البته این باشگاه هیچ نقشی در آن نداشته‌است_، پوزش می‌طلبیم.
24-news.ir/vdcc4oqs12bq1s8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما