تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
پس از شکست حسن یزدانی مقابل تیلور آمریکایی، اکانت های منافقین، اصلاح طلب و معاند به طور هدفمند، علیه یزدانی و علیرضا دبیر، همجه رسانه‌ای ترتیب دادند.
هجمه سازمان‌‎‌یافته منافقین علیه حسن یزدانی
به گزارش خبر24، این اکانت ها با اشاره به رفتار ها و تمایلات مذهبی و انقلابی این افراد، شکست حسن یزدانی را ناشی از این موضوع تحلیل کردند. در ادامه با همکاری سلبریتی‌های معاند، موجی از حمایت و تعریف و تمجید ها از برخی چهره ها در برابر دبیر آغاز شده است که این چهره ها دارای دیواره تماس و حمایت از اغتشاشگران داشته اند.
اهانت جریان معاند به یزدانی و خوشحالی بابت باخت او از بی اعتنایی او به فراخوان های سال گذشته معاندین نشأت میگیرد. ایجاد این هجمه و همسویی اصلاح طلبان و برخی اکانت های زرد و فانتزی، نشانه این است که هنوز جبهه رسانه ای منافقین و معاندین به دنبال موج سازی در فضای مجازی هستند.
هجمه به دبیر هم چند ماهی است که در جریان است. طی ماه های اخیر هربار با انتشار تصاویری از استایل مذهبی علیرضا دبیر و یا نماز اول وقت خواندن در جلسات رسمی، این موج ها بازمیگردد و علیه دبیر فضاسازی می کند.
به طور خلاصه ماجرای هجمه ها و توهین ها به تیم ملی کشتی در ادامه روند همان هجمه های سال گذشته به تیم ملی فوتبال در رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود.
24-news.ir/vdccsoqsm2bq108.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما