تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۴
رفتار زشت ستاره برزیلی الهلال در لیگ قهرمانان آسیا حتی داد عربستانی ها را هم درآورد.
رفتار زشت نیمار داد عربستانی‌ها را هم درآورد +عکس
به گزارش خبر24، تیم فوتبال الهلال روز گذشته در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با ستارگان سرشناس خود نیمار جونیور به مصاف تیم ناشناخته نوبهار ازبکستان رفت و در این بازی در دقایق پایانی موفق شد به نتیجه تساوی یک بر یک برسد.
توقف الهلال با ستارگان بزرگش مقابل این تیم ازبکستانی در آسیا بازتاب گسترده ای داشت ولی مهمترین صحنه در این بازی حرکت غیرورزشی نیمار مقابل بازیکن ازبک بود.
نیمار در یک صحنه از کوره در رفت و بازیکن ازبک را هل داد و این بازیکن به زمین افتاد. نیمار بعد از این اقدام زشت توپ را به سمت این بازیکن روی زمین شوت زد.
بسیاری از فعالان توئیتری عربستان با انتشار فیلم این اقدام زشت نیمار به ممشات داور اماراتی در برخورد با نیمار و دادن کارت زرد به این بازیکن انتقاد کردند.
رفتار زشت نیمار داد عربستانی‌ها را هم درآورد +عکس
یکی از کاربران نوشت: آیا رفتار بازیکن الهلال نیمار طبیعی است یا صحنه ای است که ما به آن عادت کرده ایم!؟ امیدواریم این ستاره‌ها مانند رونالدو، تصویری افتخارآمیز از باشگاه‌ و لیگ‌ها ما نشان دهند و کاری که نیمار انجام داد را تکرار نکنند.
کاربر دیگر عربستانی نوشت: تساوی با طعم باخت مبارک الهلال باشد. رفتار نیمار عجیب بود. چنین رفتارهایی نباید از بازیکن بزرگی مثل نیمار سر بزند. او در این صحنه مستحق اخراج بود.

منبع: فارس
24-news.ir/vdcb59b8srhbfap.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما