تاریخ انتشارسه شنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۰
عجز روزافزون رژیم صهیونیستی در برابر حملات سایبری باعث شد که جزئیات هویتی یک میلیون صهیونیست به همراه اطلاعات شخصی آن‌ها در فضای مجازی منتشر شود.
اطلاعات شخصی یک میلیون صهیونیست لو رفت +اسناد
به گزارش خبر24، در شرایطی که مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی، از شدت حملات سایبری به این رژیم «ابراز حیرت» کرده‌اند، اطلاعات هویتی یک میلیون صهیونیست طی یک عملیات سایبری هک شد و لو رفت.

تازه‌ترین خبرها از فلسطین اشغالی حاکی از آن است که هکرها توانسته‌اند به اطلاعات یک میلیون نفر از صهیونیست‌های جویای کار دست یابند؛ اطلاعاتی شامل نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره تلفن، رایانامه، سابقه تحصیلی، سابقه فعالیت نظامی افراد و ... .

اطلاعات فاش شده که نسخه‌ای از آن در یک کانال تلگرامی فارسی‌زبان موسوم به «یوز سایبری» منتشر شده، شامل ۲۰۰ گیگایابت رزومه و سابقه کاری یک میلیون نفر از ساکنان غاصب فلسطین اشغالی است. همچنین کارت ملی، اسناد هویتی و فیش حقوقی این صهیونیست‌ها هم در دسترس عموم قرار گرفته است.

لینک فیلم
افشای اطلاعات یک میلیون نفر از ساکنان اراضی اشغالی، در شرایطی خبرساز شده که هکرها طی ماه‌های گذشته بارها نهادها و سازمان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف حملات سایبری گسترده قرار داده‌اند.

«گابی پورتنوی» رئیس سازمان امنیت سایبری رژیم صهیونیستی، اواخر ۲۰۲۲ (سال گذشته میلادی) اذعان کرده بود که این رژیم هر ماه با ده‌ها حمله سایبری مواجه است. این مقام صهیونیست از شدت و میزان این حملات «ابراز حیرت و تعجب» کرده بود.

لینک فیلم
24-news.ir/vdcbs9b85rhbfap.uiur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما