تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت که ۲،۳ مکان برای ساخت ورزشگاه جدید در تهران مشخص شده است اما هنوز قطعی نشده است.
جانمایی ۳ محل برای ساخت ورزشگاه جدید در تهران
به گزارش خبر24، سیدمحمد پولادگر پیش از برگزاری دیدار پرسپولیس - النصر درباره آماده‌سازی ورزشگاه آزادی گفت: ما گفتیم که شرایط برای برگزاری مسابقه مهیاست، البته این روند ادامه خواهد داشت تا شرایطی که می‌خواهیم مهیا شود.

وی در واکنش به این موضوع که ساخت یک ورزشگاه در طول دو تا سه سال انجام می‌شود، اما بازسازی ورزشگاه آزادی بیش از روند ساختش طول کشیده است، تصریح کرد: آنهایی که اهل ساخت و ساز هستند می‌دانند از صفر ساختن خیلی راحت‌تر است تا چیزی را بخواهید بازسازی کنید.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه بازی‌های ملی و همچنین بازی‌های نساجی در لیگ قهرمانان هم در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و فشار مسابقات مشکلاتی برای حفظ و نگهداری این ورزشگاه به وجود می‌آورد، خاطر نشان کرد: به هر حال کار سختی است. فقط این را بگویم که اراده دولت و وزارت ورزش همه بر این است که این استادیوم که از سرمایه‌های ملی است در شرایط خوبی قرار بگیرد و تلاش کنیم که آن را حفظ کنیم.

پولادگر در پاسخ به این پرسش که غیبت تماشاگران در دیدار پرسپولیس و النصر چقدر تأثیرگذار است، گفت: واقعاً تماشاگران روح مسابقات ورزشی هستند.

وی درباره اینکه رئیس‌جمهور اعلام کرده است یک استادیوم زیبا برای شهر تهران ساخته شود، گفت: از جزئیات و ریز صحبت‌های رئیس‌جمهور اطلاع ندارم، ولی اطلاع دارم که وزارتخانه از مدت‌ها پیش پیگیر بود و رئیس‌جمهور موافقت کرد و اینکه رسماً اعلام شد دلالت بر این است که با تمام توان و تلاش‌مان بتوانیم یک استادیوم خوب بسازیم. دو یا سه جا برای ساخت ورزشگاه جدید جانمایی شده، ولی هنوز قطعی نشده است. یکی از جاهایی که مشخص شده است نزدیک فرودگاه امام (ره) است، ولی هنوز قطعی نیست و اجازه بدهید که من چیزی اعلام نکنم. مطلبی که رئیس جمهور اعلام کرد نوید این را می‌دهد که دولت تمام حمایتش را می‌کند تا ما در آینده یک استادیوم آبرومند داشته باشیم.

منبع: مشرق
24-news.ir/vdchqwnz-23nxkd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما