تاریخ انتشارجمعه ۳۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه کوچکترین کج‌اندیشی به دشمنان ایران را نمی‌دهیم گفت: بسیاری از دستاوردهای نظامی - دریایی ایران مانند افزایش سرعت شناورها دردنیا بی‌سابقه است.
خبرهای سردار تنگسیری از تجهیزات جدید نظامی
به گزارش خبر24، سردار علیرضا تنگسیری روز جمعه در حاشیه مراسم رژه ملی نیروهای مسلح در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: یکی از مصادیق کارهای بی‌سابقه، افزایش سرعت شناورها نظامی با تاکید و دستور فرمانده معظم کل قوا است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: پس از رهنمود رهبر معظم انقلاب، سرعت شناورهای نیروی دریایی سپاه پاسداران از ۳۵ نات به ۵۵ و پس از آن ۷۵ و ۹۰ نات دریایی افزایش یافت و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.


سردار تنگسیری یادآور شد: موفقیت‌های دیگری مانند تجهیز شناورهای راکت انداز به موشک نیز در دنیا بی سابقه است.

این مقام ارشد نظامی، ساخت زیردریایی‌های هوشمند با بُردهای بسیار زیاد و آزمایش موفقیت آمیز آنها را از دیگر دستاوردهای منحصر به فرد نظامیِ جمهوری اسلامی ایران دانست.

سردار تنگسیری اضافه کرد: در شرایط تحریم کامل، ساخت پهپاد به پیشرفت‌های بزرگی رسید و از پهپادهای آب‌نشین تا پرنده از روی آب ساخته شد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران این موفقیت‌ها را ثمره خون شهدای هشت سال دفاع مقدس دانست و تاکید کرد جمهوری اسلامی ایران با اتکا به باورهای دینی و سیاسی و به پشتوانه قدرت نظامی نیروهای مسلح خود و حمایت همه‌جانبه اقشار مختلف مردم، اجازه کوچکترین کج اندیشی درباره ذره‌ای از آب و خاک خود به دشمنان را نخواهد داد.
24-news.ir/vdcgyy9qxak9wn4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما