تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶
عضو حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبر۲۴:

مردم آگاه شدند که براندازان به فکر وطن نیستند

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: مردم به خوبی آگاه شدند که براندازان مدعی وطن‌پرستی نه تنها به فکر وطن خود نیستند، بلکه وطن‌فروشانی‌اند که به دنبال تسلط دوبار غرب و آمریکا، سلطنت‌طلبان، تجزیه‌طلبان و تروریست‌ها بر این آب و خاک هستند.
مردم آگاه شدند که براندازان به فکر وطن نیستند
حمیدرضا ترقی، عضو حزب موتلفه اسلامی، در گفت‌وگو با خبر۲۴ درباره بی‌اعتنایی مردم به فراخوان‌های ضد انقلاب و دست رد ایشان به سینه دشمنان طی تلاش‌های چندین ماهه‌ی آن‌ها برای آشوب‌سازی در سالروز فوت مرحومه مهسا امینی گفت: ظرف یکسال گذشته ماهیت غیرایرانی و ضدایرانی براندازان برای عموم مردم ما روشن شد. آن‌ها به وضوح دریافتند که باند منفور اپوزیسیون به دنبال تجزیه‌طلبی هستند.

وی با اشاره به دسیسه‌های منافقین، سلطنت‌طلبان و سایر گروها طی این مدت افزود: طرح و نقشه‌ی دشمنان این مرز و بوم این بود که با استفاده از احساسات برخی از جوانان داخل کشور سعی در ایجاد ناامنی در داخل این مرز و بوم کنند.

عضو حزب موتلفه با اشاره به سوءاستفاده‌های دشمن خاطر نشان کرد: دشمن سعی داشت با سوءاستفاده از دو عنصر نارضایتی مردم و هیجانات از مرگ خانم امینی با ایجاد آشوب به کسب‌وکار و امنیت مردم آسیب بزند.

وی با اشاره به دستگیری‌ها و کشفیات نیروهای امنیتی در روزهای اخیر اضافه کرد: دشمن قصد داشت با وارد کردن اسلحه به کشور و کشته‌سازی، اهداف پلید استکبار جهانی را در کشور پیش ببرد.

ترقی یادآور شد: مردم به خوبی آگاه شدند که براندازان مدعی وطن‌پرستی نه تنها به فکر وطن خود نیستند، بلکه وطن‌فروشانی‌اند که به دنبال تسلط دوباره غرب و آمریکا، سلطنت‌طلبان، تجزیه‌طلبان و تروریست‌ها بر این آب و خاک هستند.

وی با اشاره به آگاهی ملت ایران از اهداف براندازان گفت: این نوع جنبش‌های اجتماعی هیچ سنخیتی با دین و ایمان و اعتقادات این مردم ندارد؛ لذا مردم هیچ حمایتی از این جریان‌ها نکردند و همین علت بی‌اعتنایی مردم نسبت به فراخوان‌های براندازان است.

عضو حزب موتلفه در ادامه خاطر نشان کرد: البته عده قلیلی بودند که همچنان درصدد پیروی از خط مشی وطن‌فروشان خارج‌نشین بودند اما بعدا معلوم شد آن‌ها هم لیدرها و سرکردگان جریانات وابسته به بیگانگان و اپوزیسیون بودند و باقی مردم پاسخ مثبتی به این‌ها ندادند.

وی در پایان با تاکید بر شکست جنبش اجتماعی ضدمذهبی و ملی تصریح کرد: دشمنان این مردم که درصدد وارد کردن اسلحه به داخل میهن‌مان بودند، در طرح کشته‌سازی‌ها و همه نقشه‌های خود شکست خوردند و زمینه و طرفداری از این جریانات نیز در داخل و خارج کشور عزیزمان ایران اسلامی متلاشی شده است.

انتهای پیام/
24-news.ir/vdcevo8zojh8xfi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما